Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Listy žloutnou a opadávají, 13.6.2012
Sice jsem se vyhnula kadeřavosti, ale zase žloutnou listy, hlavně v korunce a ty opadávají.Co je příčinou?Markéta.
Proděravělé listy paprik na záhonu, 13.6.2012
Dobrý den, sazenice paprik mám letos dost mizerné a ještě něco prožírá listy.Žádnou potvůrku jsem na listech ani okolo neviděla.Co to může být a jak zasáhnout?M.
Trochu poučená, ale přesto ještě prosím, 12.6.2012
To jste šikulka, já jsem myslela, že mi ty všechny názvy udrží hlava.Leč nestalo se, léta běží a vkrádá se "Němec".Tak hodně radosti z výpěstků a určitě mě zase něco napadne s čím si nebudu vědět rady.Markéta.
Trochu poučená, ale přesto ještě prosím, 12.6.2012
Paní Lído, opět děkuji! Problém je, že v počáteční euforii se zakládáním zahrady jsem koupila 2 jablůňky, ale odstranila jsem visačky a tak vlastně nevím, co mám za odrůdu.Ale vloni měla jedna 1! jablko a to vyrostlo na konci větve.Druhá jabloň měla... celý příspěvek >
Trochu poučená, ale přesto ještě prosím, 11.6.2012
Paní Lído, děkuji za vaši odpověď, snad jsem konečně pochopila "jak na to" a také vykonala.Stromek je na pohled vzdušný a tvarově hezký.Jěště, ten výhon, který prodlužuje větev se stříhá na jarě jak?Jen se zakracuje na pupen jdoucí ven z korunky?Snad... celý příspěvek >
Trochu poučená, ale přesto ještě prosím, 10.6.2012
Výhony na koncích postranních větví jsou třeba 3 a jsou 30 cm.Jak hodně se mohou zakrátit a kdy?Kdybych všechny nechala, bude stromek po obvodu zcela zahuštěný.Tak jak postupovat?Markéta.
Trochu poučená, ale přesto ještě prosím, 10.6.2012
Na doporučení znalců jsem pátrala po správném sestřihu jabloní -původně jsem to zazdila.Takže, postranní větve mají na koncích několik vlků.Mám odstranit vylámáním nyní všechny, kromě prodlužujícího výhonu a ten v srpnu zkrátit o 1/3?Prosím, sadaření... celý příspěvek >
Prosím o radu - ořezané jabloně, 8.6.2012
Kotlovitá koruna byl můj záměr, ale bála jsem se udělat ještě radikálnější zásah.Takže, mohu zakrátit terminál až k těm spodním větvím-kmínek je 60cm od země-nebo mám na druhém patře nechat výhon co nejblíže středu růst jako terminál?Takto to vypadá,... celý příspěvek >
Prosím o radu - ořezané jabloně, 7.6.2012
A zase já.Ty stromky nebyly velké trochu nad 2m.Jsou to zákrsky, nechtěla jsem ho hnát do velkých rozměrů.Jedná se mi o ty větve, co jdou do strany.Ty jsem zkracovala minimálně, v podstatě jsem uřízla terminál a horní patro větví.Zůstala 2 patra.Pod... celý příspěvek >
Prosím o radu - ořezané jabloně, 7.6.2012
Hodně často vidím nízké jabloně jen se spodními větvemi a s jakoby otevřenou korunou, kterou dohánějí krátké větvičky a tento tvar se mi zamlouval.Nepotřebuji strom jak hrom.Ale když už jsem toto vyrobila-stromky jsou na pohled hezké, jak postupovat... celý příspěvek >
Prosím o radu - ořezané jabloně, 7.6.2012
Prosím, poraďte,na podzim jsem zásadně ořezala 5ti leté jablůňky z kulaté koruny na kotlovitou.Nechala jsem spodní patro a ve druhém patře 3 vetve.Na jaře kvetly, sice ne moc, ale přece.V současné době jsou obrostlé ponechané větve přírustky asi 50cm... celý příspěvek >
Převislé muškáty, 3.6.2012
Mám převislé muškáty, jednoduché,jsou již dost dlouhé, ale ráda bych, aby byly obalené květy.Hnojím, ale jde mi o velkou násadu květů, kterých je, zatím,ne moc.Mám je zaštipovat nebo jak se to dělá, aby byly dlouhé převisy a ty hodně kvetly.Moc díky... celý příspěvek >
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 2.6.2012
Já mám 2 jabloně baleríny-Walz a Polku.Jedna je od Starkla a druhá od Sieberz.Obě jsou krásné, Jsou tříleté, plodí krásná a chutná jablka.Do menších zahrádek ideální.Moje jsou už vysoké 1,20m a široké 50cm.Hodně odvahy a zdaru při pěstování.Markéta.
Mšice na kopru a špenátu, 2.6.2012
Obě tyto plodiny sklízíme, ale je na nich plno mšic, listy jsou zkroucené a mšice nedostupné.Jak tyto potvůrky zničit, nebo vyhnat, aby se dal špenát použít?
Mšice na listovém špenátu, 29.5.2012
Špenát, který je již k trhání má mšice, které jen těžko lze odstranit vodou.Poradí někdo jak se jich zbavit a přitom ho hned konzumovat?
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika