Příspěvky uživatele - 224.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Topaz nepřekonaný, 3.2.2016
Topaz je pro mě stále chuťová špička a podle toho jak přednostně mizí v místních obchodech, v konkurenci Jonagoldu, G.D., Red Capu, Jonaprince, Galy, Šampionu, Braeburnu ad., tak chutná asi více lidem. Na druhou stranu jsem koncem roku kupoval... celý příspěvek >
Ryngle, Renklody, do vyšších poloh, 29.1.2016
Myslím, že by nebyl problém ani s Opálem (slíva), i když je spíše střední velikosti.
Těchobuzické odrůdy, 28.1.2016
Když je tu řeč o těchobuzických odrůdách, připomenu jeden dotaz, který zapadl v jiném vlákně - nevíte náhodou jestli šlechtěnec pod číselným označením TE-1338 to "dotáhl" na nějakou uznanou odrůdu (déčkovou) nebo skončil v propadlišti dějin?
Sirius, 27.1.2016
Sady Klášterec nad Ohří, okr. Chomutov.
Hruška neznámá, 15.12.2015 Obsahuje fotku
Jen ještě přidám nějaké fotky k té druhé odrůdě, které jsem náhodou objevil. Foceno 28. 9.
Nejchutnější odrůdy meruněk, 9.12.2015
Jaké by bylo chuťové porovnání Kuresie, Kiota a Bergeronu?
Střih při výsadbě švestek, 2.12.2015
Pokud je stromek sázen na jaře, tak v řezu na 3 očka nevidím problém. Naopak.
Jak odstranit housenky na slivoních?, 2.12.2015 Obsahuje fotku
To jsem si myslel také, než mi letos (poprvé) housenky zatočily s 15 letou meruňkou. Nebýt postřiku, tak bylo po listech i plodech. Listy byly zpoloviny sežraný a plody pěkně nakousaný.
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 24.11.2015
Co je " za hranicema"? V Německu, nedaleko hranic s ČR.
Dr. Hartmann, 24.11.2015
Ještě k podnožím - na podnože GF-677 a myrobalán BN4Kr by měl být PPV mšicemi nepřenosný.
Dr. Hartmann, 24.11.2015
Pane Petře, zajímavý by mohl být nejrannější z kříženců kombinace Hanita × Herman, pak také jeden, dva z křížení Hanita × Katinka a nějaké ty pozdní, kde je jedním z rodičů Presenta nebo Elena. Zajímá mě také jak se u pěstitelů ukáže raná Juna a i... celý příspěvek >
Broskvoň a nektarinka odolná více kadeřavosti?, 24.11.2015
Tady za hranicema prodávají Roter Weinbergpfirsich. Pravděpodobně také na Marunke (Ackerm. s.). Zajímavá.
Kidd´s orange, 18.11.2015
Objektivně musím říci, pane Petře, že letošní rok jsou chuťově asi nejlepší, co jsem kdy zažil. Teď postupně ještě konzumně dozrávají a i ty méně vybarvené jdou dožluta a ta sladkost s tím aroma... pohádka! :-) Sehnal jsem pár plodů Cherry Cox a... celý příspěvek >
Bílá plíseň v půdě, 13.11.2015
Pravděpodobně mycelium hub, ale podobně se projevují i půdní aktinomycety. Ty nebývají nějak škodlivé, spíše naopak.
Elena, 9.11.2015
Nejsou.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika