Příspěvky uživatele - 224.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hargrand, 7.8.2015 Obsahuje fotku
Hargrand - chuťově dobrá meruňka, překvapilo mě zajímavé nemeruňkové "voňavé" aroma připomínající vůni fialek.
Benedicte, 7.8.2015 Obsahuje fotku
Fidelia - pěkné plody, chuť sladká, ušlechtilá, ale, podobně jako třeba u Royal Glory, mi tam chybí silnější aroma a říznost. V porovnání třeba s Lunou mi připadá chuťově chudší. Na druhou stranu je méně vláknitá, což může být pro někoho plus. Pecka... celý příspěvek >
Royal Glory a spol, 7.8.2015 Obsahuje fotku
Royal Glory se mi jeví jako broskev s příjemnou, dobrou chutí, ale chybí mi tam více broskvového aroma a určitá "říznost" v chuti. Jinak pecka jde od dužniny hůře, než třeba u Redhaven, ale jde.
Nešľachtené čosi, 31.7.2015
Jsou skoro všude. U cest jsou to hlavně zbytky podnoží po odumření ušlechtilé odrůdy (švestky). Jinde i jako semenáče, odkopky. Chuti jsou spíše nevalné, ale najdou se i typy se zajímavou chutí.
Jak si stojí rané švestky?, 23.7.2015
Pěkné - konečně fialovo-modrá na stromech. Jak je na tom, pane Miloši, Herman s intenzitou růstu? Ta Černošická mě již léta láká, ale nemohu na ni nějak narazit.
Hnedé listy, 17.7.2015
Nemáte ty stromky přehnojené? Týká se to pouze listů nebo začínají sesychat i větve?
Bergeron je nejlepší, 17.7.2015 Obsahuje fotku
Pane Míťo, průměrná hmotnost plodů je 83 g (váženo 30 náhodně vybraných plodů), ale ta chuť je typicky meruňková. Ještě slíbené porovnání odrůd - vlevo Bergeron, vpravo neznámá odrůda.
Bergeron je nejlepší, 16.7.2015
Mám tu obě odrůdy před sebou - foto dodám později. Ano, v těch 235 m n. m. také VP ještě není  zdaleka zralá, ale tady (v nějakých 360 m) jsem dnes první zralou VP ochutnal - jak by řekl pan Petr z P. - "nebíčko v papuľke". Zřejmě dělá své... celý příspěvek >
Jahody a jíl, 16.7.2015
Mám jahody v jílu a v pohodě rostou a plodí. 2 - 3× za sezónu pouze přihnojím minerálními hnojivy. Lepší jíl než písek.
Karola, 15.7.2015
Mohl by jste popsat chuť plodů příp. přidat nějaké foto? Díky.
Stromy do 60 m. n. m, 13.7.2015
Pro zábavu a i pro kousek domova bych tam vyzkoušel nějaké naše odrůdy no a pak i ty, jak píše PP, které si tu moc dovolit nemůžeme.
Nejaromatictejsi odruda, 9.7.2015
Na jaké podnoži ho máte?
První broskvoně dozrávají, 9.7.2015 Obsahuje fotku
Moc pěkné, Petře. Tohle tedy asi FM3 ze zakoupených oček nebude, co? Foceno v sobotu.
Nejaromatictejsi odruda, 9.7.2015
Plody Kiota (z Francie) jsem včera zakoupil v jednom hyper... Byly krásně vybarvené a potěšily opravdu velice dobrou, aromatickou, typicky meruňkovou chutí, což u plodů z marketu nebývá tak obvyklé.
A co vaše višně?, 3.7.2015
EB je velice dobrá odrůda. O to víc mě mrzí, že se mi vloni neujal její letní roub.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika