Příspěvky uživatele - 224.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mezištěpení třešní, 27.4.2016
Já bych volil Colt. Není problém s kořeny a kotvením stromů v půdě. Podle podmínek se růstem může přibližovat ptáčnici, ale stejně tak může být v růstu o dost slabší.
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Podle mě bude v pátek hůř.
Topaz nepřekonaný, 21.4.2016
Pane Vlastimile, to, že někdo založil vlákno s tímto názvem neznamená, že tím nějak dehonestuje jiné odrůdy. Prostě má (a nejen on) radost z této odrůdy a je jedno, jestli je ze Střížovic, Japonska nebo Nového Zélandu. Nic Vám nebrání založit vlákno... celý příspěvek >
Pilatka švestková, 20.4.2016
Tady v menších a specializovaných prodejnách Calypso mají, ve větších hobby řetězcích je k mání jen Mospilan. Teoreticky by se daly použít i jiné přípravky na bázi thiaclopridu, např. Proteus nebo Biscaya, ale asi se neseženou v malospotřebitelském... celý příspěvek >
Žluté jablko, 19.4.2016
Ale i uvedené novější žlutoplodé odrůdy někdy to načervenalé líčko mají.
Toptaste, 19.4.2016
Hezké, ale budu spíše věřit popisu místních pěstitelů této odrůdy (které se ve většině shodují s uvedeným popisem) a ač pana Voráčka znám, ukažte mi prodejce, který by haněl své zboží.
Pilatka švestková, 19.4.2016
Situace kolem bezpečnosti glyfosátu nabírá už několik let opačný směr. Spoustu článků a studií lze vyhledat na IT (např. tady). Ale i zde jsou dva tábory zastávající protichůdné názory. S prostředky na bázi glyfosátu pracuji a osobně tu... celý příspěvek >
Choroby jabloni, 18.4.2016
Tyto "praskliny" se mi objevují na jedné hrušce - připadá mi to jako způsobené růstem a sílením větví. Jinak by to mohla být nějaká fyziologická porucha, např. deficit některého prvku.
Olamovat výhony na kmínku? Kdy?, 18.4.2016
To ponechání obrostu na kmínku má význam hlavně u jednoletých štěpovanců. Některé zdroje k tomu uvádějí: "Boční obrost není vhodné zcela odstraňovat, protože obrost má posilující charakter, kmínek lépe tloustne. Rostoucí boční letorosty ovšem... celý příspěvek >
Pravost prodávaných odrůd/ kód pěstitele, 14.4.2016
Otázka je, jak to bude s těmi novými německými odrůdami. Jak by řekl klasik: Buďte rádi, že to vůbec roste, je to modrý a dá se to jíst .
Je možné ještě teď řezat?, 14.4.2016
Řez je možný kdykoliv a jakkoliv, musíte to ale vždycky vhodně zdůvodnit a obhájit .
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 12.4.2016
S většinou druhů běžného drobného ovoce problém nebude. V 980 m.n.m. na SZ svahu mám angrešty, měl jsem i rybízy, maliny, jahody. Kousek níže, asi v 940 m.n.m., jsem zahlédl u jednoho domu nějaké ovocné stromky a myslím, že tam měli i třešeň nebo... celý příspěvek >
Egg and Chips, 11.4.2016
Měl jsem to ve skleníku a v bytě. Normální rajčata (neroubovaná) moc dlouho v těchto podmínkách nevydržela, zatímco ta na rajčence ano.
Hnojení nektarinky, 4.4.2016
Nic nepřesazujte. Nechte to být tak jak to je. Jen nehnojte.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 1.4.2016
"A to se říká, že severozápad pod Krušnejma je nejsušší v Čechách..." Asi jo, ale jde to špíš z extrému do extrému. Poslední dobou z Německa, kromě švestek, nic dobrého nepřichází :-). Tak snad zítra.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika