Příspěvky uživatele - 204.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co nasadit do truhlíků na které nesvítí slunce?, 8.3.2009
V zahradnictví se dostane koupit i zemina pro begonie - je to rašelinový substrát.  V dřevěném půlsoudku se jim určitě bude dařit.  Zdravím - Daniela.
Jak ostříhat tůje?, 8.3.2009
Tůje celkově dobře obrůstají a snáší i hlubší řez. Vůbec bych se toho nebála.  Sestřih bych provedla na jaře.  Zdravím - Daniela.
Poradí mi někdo s dracenou?, 8.3.2009
Hanko, záleží na tom, kde máte rostlinu umístěnou. Neměla by stát na přímém slunci, vyhovuje jí polostín. Zálivku je nutné přizpůsobit podle teploty v místnosti. Pokud je v místnosti, kde je tepleji, nebo také v létě, když je velké horko, je... celý příspěvek >
Likvidace plevele vs. pes na zahradě, 5.3.2009
Kateřino, pokud si myslíte, že je opravdu nutné mít trávník bez jetele, pampelišek apod., je to samozřejmě jen Vaše věc. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv prostředek, tak určitě každý má v návodu ochanné lhůty i správné dávkování.  S... celý příspěvek >
Likvidace plevele vs. pes na zahradě, 3.3.2009
Kateřino, položím Vám jednu otázku :  lezla byste v takto postřikem ošetřené trávě po čtyřech vy?  Pokud ne, tak to nečiňte ani tomu psovi!  Většinu plevelů zničíte častějším sekáním a bez použití chemie!  Zdravím - Daniela.
Založení trávníku na jaře, 2.3.2009
Pokud máte dobrou půdu, není třeba s hnojením spěchat.  Po zasetí je nejdůležitější pravidelné zavlažování, protože osetá plocha by neměla vůbec vyschnout. Teprve později je možné přihnojovat dusíkatými hnojivy,  např.: AGRO, FLORIA -... celý příspěvek >
Založení trávníku na jaře, 2.3.2009
Nejvhodnější doba je od dubna do konce května.  Zdravím - Daniela.
ranné brambory, 2.3.2009
Já pěstuji brambory každým rokem dvakrát za sebou na jednom místě. Tedy brambory po bramborách.  První brambory dávám předklíčit do bedýnky se zeminou již koncem února, někdy začátkem března. Vloni jsem vyzkoušela to, že 10 ks jsem... celý příspěvek >
Plíseň sněžná - je úplně všude, co s ní?, 1.3.2009
Trávník napadený plísní sněžnou velmi špatně regeneruje. Nejlépe by bylo celou plochu osít znovu travinami odolnými proti této chorobě.  Za pokus by možná stálo vyzkoušet postřik fungicidem Heritage. Dolomitický vápenec není na škodu, ale... celý příspěvek >
Anglický muškát, 28.2.2009
Dobrý večer Magdo, jsem ráda, že se Vám podařilo  "angličáky" namnožit. Převislé muškáty řízkuji vždy na podzim - koncem srpna až začátkem září. Používám také směs zeminy, kompostu a trochu písku a nechávám je až do konce... celý příspěvek >
výsatba tůjí, 24.2.2009
Stačí dva.
Výsev rajčat, 23.2.2009
Ta fotka se nějak nepovedla - nebo mám dvojité vidění. Tak nevím, ale vidím u každého semínka dva klíčky?  Daniela.
Zastříhávání rajčat?, 22.2.2009
Tuto metodu používám už léta, ale nikde o ní nepíší jako o francouzském výštipu. Tedy - nic nového.  Zdravím - Daniela.
Stálezelená mrazuvzdorná popínavá rostlina, 21.2.2009
Takže pana Mojžíška neuznáváte?  Daniela.
Stálezelená mrazuvzdorná popínavá rostlina, 21.2.2009
Pane Stanislawe, našla jsem to i na této adrese: http://dendro.mojzisek.cz/rod.php?id=260 . Že by to tam měli špatně?  Daniela.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika