Příspěvky uživatele - 230.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růže, 11.8.2012 Obsahuje fotku
tak už nám znovu kvetou
Okousané listy růží, 3.8.2012
asi ji nejvíc chutnala -- užitečné potvoře... ale jsou i jiné škody -- od těch škvorů jsou ocucané poupata.. - ach jo -když oni ti hmyzáci neví, že nám tu krásu ničí..
Okousané listy růží, 3.8.2012
jj - ahoj - včela čalounice.. taky škvoři umí.. tohle jsou ale velké kusance.. mohla to být i větší housena..
Růže, 31.7.2012 Obsahuje fotku
Sweet Blondi
Růže, 29.7.2012 Obsahuje fotku
--Crocus Rose- taky ve stejných barvách. velmi krásná anglická růže - keřová
Růže, 29.7.2012 Obsahuje fotku
a do třetice v podobném odstínu   -- austinka   The Sherpedes
Růže, 29.7.2012 Obsahuje fotku
čajovka podobných odstínů Chandos Beaute
Růže, 29.7.2012 Obsahuje fotku
tak nám růže začínají opakovat kvetení --
Růže, 22.7.2012
ahoj -- ty kupované oblouky jsou na nic -- i když se vám je podařilo postavit, mně do roka uhnily v zemi a stejně odešly.. dnes mám rokosové a nic se jim nevyrovná.. jsou pružné - v zemi zapíchlé tak do půl metru a spolehlivě drží bez dalšího... celý příspěvek >
Odolná, voňavá a opakovaně kvetoucí pnoucí růže, 18.7.2012 Obsahuje fotku
no jo -- každý má jiný nos.. já která mám plnou zahradu růží - cítím jen velmi málo. bohužel...
Jaká je Big Purple?, 8.7.2012 Obsahuje fotku
ahoj - přesně tak. je to růže vyšlechtěná v r.1989 na Novém Zélandu -šlecht. Stephens -- K
Odolná, voňavá a opakovaně kvetoucí pnoucí růže, 8.7.2012 Obsahuje fotku
Ahoj bílá růže Ilse Superior je opravdu krásná. mám ji hodně let.. i když taky mírně omrzla, po vystříhání namrzlých větví na jaře zase bohatě vykvetla.
Růže, 5.7.2012 Obsahuje fotku
a ještě do třetice
Růže, 5.7.2012 Obsahuje fotku
------
Růže, 5.7.2012 Obsahuje fotku
pomalu končí největší kvetení - teď už budou některé v menší míře opakovat - jednokvetoucí až příští rok.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika