Příspěvky uživatele - 230.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neolistěná pnoucí růže, 28.6.2012
ahoj -  ostříhat..je poškozená mrazem.měly by už růst nové výhony. Sympatie dostaly dost zabrat. některé to nepřežily.
David Austin růže - zaslané poštou přímo z UK, 25.6.2012
ahoj - tak třeba p. Šíp má obojí, ale nejlepší je brát prostokořenné na podzim.. v různých marketech jsou kontejnerované - během celé sezony až k podzimu.. dají se sadit kdykoliv. pomačkat obal a opatrně vytáhnout a nasadit do připravené jámy.. ... celý příspěvek >
David Austin růže - zaslané poštou přímo z UK, 21.6.2012 Obsahuje fotku
musím se omluvit - tohle není angličanka..
David Austin růže - zaslané poštou přímo z UK, 21.6.2012 Obsahuje fotku
jj - Chládek mívá leccos zajímavého -jenže pro ledakoho je to z ruky. -- jak se píše v předešlém příspěvku, tak pan Šíp už nabídku podzim má. a s ní i angličanky. je třeba si vyžádat potvrzení objednávky - pokud něco nemá, dá vědět.--K
Uvadající pnoucí růže, 17.6.2012
ještě dodatek -- pokud jsou rezavé skvrny - jde o rez. zkusit se může stříknout Dithane, ale zas bude dobré střihnout.. taky může mít uhnité kořeny - pokud u vás vydatně pršelo.
Uvadající pnoucí růže, 17.6.2012 Obsahuje fotku
dobrý den - myslím si, že to je deštěm a oslabením mrazy.. asi se měla střihnout níže. naroste znovu. ono ty výhony byly namrzlé a potom je dorazilo horko, mokro atd. letos to počasí neskutečně skáče. taky to mohl popálit ten nedávný mrazík. já jsem... celý příspěvek >
Rozmnožování růží, 14.6.2012
dobrý večer - to je právě riziko.. já dávám láhev plastovou s uřezaným dnem, nahoře je teda šroubek. v případě potřeby, když je moc vedro nebo už má růže lístky - větrám. taky láhev petka když je trošku barevná tak do ní tak nepere slunko. počasí má... celý příspěvek >
Historicke ruze, 12.6.2012 Obsahuje fotku
ještě detail Louise Odier - je opakující, nádherně voní. z historických moje nejoblíbenější
Historicke ruze, 12.6.2012 Obsahuje fotku
opakující - i do zámrazu - Boule de Niege.
Historicke ruze, 12.6.2012 Obsahuje fotku
jednoukvetoucí mechovka William Lobb
Historicke ruze, 12.6.2012 Obsahuje fotku
---
Historicke ruze, 12.6.2012 Obsahuje fotku
pár historických mám.
Růže, 10.6.2012 Obsahuje fotku
ahoj - dnes rozkvetla krásná historická růže Baroness Rothschild - má na historickou růži poměrně velký květ - opakuje,  ale nevoní.. dorůstá kolem metru.. pěstuje p. Šíp
Žloutnutí a usychání listů, 9.6.2012
jj - je to tak, ale pokud nejsou zmrzlé totálně, střihněte až po normálně zelený list.měla jsem to stejné - některé popínavky šly až k zemi a které se mi zdály ještě celkem OK - tak jen živořily a stejně jsem je musela střihnout.. -K.
Stanoviště pro růže, 8.6.2012 Obsahuje fotku
dobrý večer -- jo je dost odolná. i na mráz. nevím jak u jiných, ale u mně přežila zimu dobře..
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika