Příspěvky uživatele - 230.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stanoviště pro růže, 8.6.2012
dobrý den - růže má mít 4-5 hodin slunce. pokud tam svítí dopoledne, tak by to mělo stačit..navíc červené růže nemají být na úpalu - pálí se jim květy. Leonardo da Vinchi jsou dva-- jahodově růžový a Red.-- ten není rudý, ale ostře sytě růžový.... celý příspěvek >
Žloutnutí a usychání listů, 4.6.2012
dobrý večer - skoro všechny popínavé růže poznamenala zima a mráz.. i když třeba přežily - většina z nich má chlorózu.další věc je, že měly ještě zbytkovou mízu a později seschnou. bylo rozumnější po zimě rovnou střihnou až na zdravé dřevo - většinou... celý příspěvek >
Růže, 30.5.2012 Obsahuje fotku
těžko říct - mně cosi užralo taky květ na mojí dost opečovávané fialové. jsem myslela, že mně klepne. nejdřív byl ohlodaný a pak se do druhého dne ztratil úplně. Lavander Ice - no řekněte - není nádherná?..pokud to bylo ožrané naraší další - musíte... celý příspěvek >
Růže Harisonii, 23.5.2012
 Lído ahoj --  je velmi odolná - i když ji pomrzlo hodně, tady ta ani náznakem.. musím se podívat, jestli ji p. ŠÍP má k prodeji---K.
Kordesovky, Austinky a spol, 23.5.2012
přesně tak -- Pelcovi je taky skvělá volba.. a to objednání stojí za to... jen je třeba všechno udělat včas. jsou velmi žádaní - a později dost vyprodaní..
Růže Harisonii, 22.5.2012 Obsahuje fotku
ještě celkový pohled
Růže Harisonii, 22.5.2012 Obsahuje fotku
kolegyni rozkvetla nádherná žlutá historická růže Harisonii.. krásně voní a kvete jednou - neopakuje.
Seženu letos růže?, 16.5.2012
Dresla z KR až na podzim - špatně přezimovaly..
Seženu letos růže?, 15.5.2012 Obsahuje fotku
bohužel - je velmi pokročilá doba. jedině v květníkách - v marketech typu Baumax., Hornbach.. tam ještě mají, ale některé jsou ve 3l kontejnerku -- ty jsou drahé jak čert - bez koruny 500kč - jsou značkové... ostatní tak kolem 200kč v menším.. mnoho... celý příspěvek >
Napadená růže, 14.5.2012
Biool neznám - tak neporadím..--
Napadená růže, 11.5.2012
ono to moc viditené není - sem tam jsem narazila na pavučinku nebo nitku pavučiny a na konci se houpala malilinká housenka.. - letos je jich více než jiné roky. neljepší bude postřik Mospilanem - i stromy.. proti obaleči...
Napadená růže, 10.5.2012
nejspíše nějaká housenka. teď se zavinují do listů růží a do takové pavučinky. pokud to není moc, je nejlépe takové listy otrhat. postřik se do zavinutého listu nedostane.-- malé bílé na spodu listu je pidikřísek růžový - je třeba použít velký... celý příspěvek >
Rašení a růst růží po zimě, 6.5.2012
tak u známých prodejců jsem ji nenašla, ale na odkazu je níže uvedeno, kde všude roste -K
Rašení a růst růží po zimě, 6.5.2012
Tak jsem ji našla u p. Žlebčíka v seznamu.  . teď ještě zjistit, kdo ji prodává..K.
Rašení a růst růží po zimě, 5.5.2012 Obsahuje fotku
Lído, tak to mně mrzí -- Duke Winsdorf neznám. musím se podívat jak vypadá..
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika