Příspěvky uživatele - 230.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rašení a růst růží po zimě, 5.5.2012 Obsahuje fotku
Lído - ony zmrzly hlavně starší čajovky.. u mně sice jen tři, ale jinak zase všechny popínavky jsou zmlazené. - a to byly až na vrchu oblouků.taky letitá New Dawn která byla na délku kůlny a na její střeše - je střihlá až na pár výhonů k zemi..ta už... celý příspěvek >
Rašení a růst růží po zimě, 4.5.2012 Obsahuje fotku
tak je to celkem dobré. růžičky krásně obrážejí - pár jich má dokonce i poupátka. sice malinké, ale třeba angličanka Jeff Hamilton už je slušně opupencovaná.některé mají nažloulé listy - chybí jim železo - koupila jsem přípravek Plantanella.je na... celý příspěvek >
Taky vám zmrzly růže?, 28.4.2012 Obsahuje fotku
hmm PP - to nemusí být špatné. možná na to pletivo natáhnout ve dvoje netkanou textilku - místo listí. tak to dělají v Rusku. na nějakém webu to bylo.. tunel z pletiva a na něm netkanka..jenže to je zas pro popínavky k ničemu. to jsem viděla zabalené... celý příspěvek >
Taky vám zmrzly růže?, 18.4.2012 Obsahuje fotku
ahoj - nevěšet hlavu - počkat jestli nenapučí u země... měly by... aspoň všechny jmenované pučí  . letos je to všude stejné. popřípadě takový tip -- v Bau mají Kordesovky slevněné o 100kč.. - za 149kč. --- příště sadit aspoň na dva prsty... celý příspěvek >
David Austin růže - zaslané poštou přímo z UK, 17.4.2012
Nejlevnější jsou asi tady - v Holandsku..
Doprovodné rostliny k růžím, 16.4.2012 Obsahuje fotku
tak to nevím jak by vypadalo -- denivka má dužnaté a poměrně velké kořeny. jestli by růži nedusila. a pak - nevynikne ani růže - ani denivka. snad světlá barva s tmavší, ale stejně mám dojem, že se to bude tříštit.já bych je dohromady... celý příspěvek >
Taky vám zmrzly růže?, 15.4.2012
tak moje jak které. nejhůře jsou na tom popínavé. velkokvětéty jsem vzala u země už před třemi týdny - angličanky-  nejhůř dopadla Pat Austin - tu jsem střihla až u země.. jiné se tváří jako nic - třeba Crocus Rose je napučená až ke... celý příspěvek >
Pravokořenná, 14.4.2012
 aha - díky.. takže pravokořenná je třeba vypěstovaná z řízku --a ta druhá je bez hlíny. 
Pravokořenná, 14.4.2012
velmi snadno - má holé kořeny - bez hlíny. ne že by šla doprava..
Růže a mráz, 12.4.2012 Obsahuje fotku
  ahoj - no jo.. pokud nejsou zkušenosti, tak se chyba udělá. zas nejde o život. příště budete chytřejší...--- mám nakoupeny růže z marketů. hlavně ty zavoskované sadím zásadně až pominou mrazíky.. to už mají kolikrát poupata.jsou na západním... celý příspěvek >
Růže a mráz, 9.4.2012 Obsahuje fotku
 tak nám mráz dneska zase ukázal drápy.. snad to růže přežily -- někde sice bylo výjimečně hodně, ale jinak těch- 5st asi vliv mít nebude.-- doufejme..
Růže Emila Maria, 30.3.2012
je pravda, že ji má uvedenoup. Žlebčík. ale jako Starkl - Čáslav.jinde jsem ji pod tím jménem nenašla... ani na HMF...
Růže Emila Maria, 30.3.2012
jo - ono to bude dobře růst. S.--  mívá dobré sazenice.. spíše mně zajímá ten název - nemůžu růži toho jména nikde najít. to je taky specialní tah od S..růže J.Bohdalová už má předtím taky jiné jméno..
Růže a mráz, 28.3.2012 Obsahuje fotku
jo střihnout ---
Jakou růži zvolit?, 24.3.2012 Obsahuje fotku
 Melisko - Austinky ještě nebyly..   přeji hodně pěstitelských úspěchů - pár růží - i když méně odolných- se dá na zimu zabalit do netkané textilie. k dostání v hobbymarketech..   K.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika