Příspěvky uživatele - Eva T.

Rajčata 2021, 19.9.2021
Najprv odmočím v teplej vode papier a následne na to hnusné lepidlo použijem riedidlo S6006, potom jarkový saponát a vo finále dobre prepláchnem čistou vodou. Eva T
Rajčata 2021, 18.9.2021 Obsahuje fotku
Pridávam pár augustových a septembrových obr. z mojich rajčín   Eva T. 
Rajčata 2021, 17.9.2021 Obsahuje fotku
Dnešná divočina v skleníku. Začína na listoch cladosporium, ale o mesiac neskôr ako vlani tak musím tú džungľu trocha preriediť.  Eva T
Rajčata 2021, 10.7.2021 Obsahuje fotku
Milane, určite som nemala v úmysle privodiť zlú náladu, alebo nedajbože rozplakať, práve naopak, trocha potešiť oko, lebo aj napriek nepriaznivému roku rajčiny rastú perfektne, radosť pozerať aké sú pevné, nestíham vylamovať zálistky. Akurát je u nás... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 9.7.2021 Obsahuje fotku
Oberačka zo 7 júla- tri štvrtiny zo skleníka, štvrtina zvonku- najmä bifteky.  Eva T.
Rajčata 2021, 4.7.2021
Díky, Vladimíre, budem vďačná za pár semienok týchto odrôd. Ja mám Taigu z Tomatofifou a True Colours od jednej ruskej pestovateľky. Zvlášť True sa mi zdá byť pomerne skorý, obe odrody dobre zvládali aj chladný máj vonku. Pri pomerne málo zemiakových... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 4.7.2021
Mirku, pozerala som, vyzerá to, že Agrokomplex bude, to som rada, len dúfam, že po tej korona kríze bude dosť vystavovateľov. Snáď to tam moc nespustlo. S poľnhospodárstvom to ide dolu vodou. Každoročne sme chodievali na túto výstavu a každým rokom... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 4.7.2021 Obsahuje fotku
Ano, máš pravdu Vladimíre, Odat F1 je od Moravoseedu, veď mám aj sáčok doma, akosi som si to v rýchlosti poplietla s Valdom- ten je od Sema.    Pri takomto pestovaní- sadené bližšie k sebe (4 korene zviazané špirálami na vrchu k sebe)sa... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 4.7.2021
Mirku ano, na výstavných políčkach Agrokompexu zvyčajne vysádzajú aj nejaké novinky zo zahraničia. Zaujímali ma vtedy bulharské, nafotila som si ich, lebo som si nejaké ich odrody kúpila. Každoročne tam bývalo k nahliadnutiu okolo 150 rôznych... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 3.7.2021 Obsahuje fotku
Vladimíre, ja som nikomu neodporúčala, ani nevnucovala takto pestovať. Samozrejme že to dá viac práce, to som už písala. Pokiaľ som chodila na poľnohospodárske výstavy u nás na Slovensku - napr. taký Agrokoplex - kde sa prezentovali nové,  naše... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 3.7.2021 Obsahuje fotku
Vladimíre, ako ti rasú odrody od Karen z Kanady? Ja som tento rok zohnala na tomatififiou iba Taigu a True Colours. Rodia a zasadajú perfektne, prvé plody mi už dozreli aj vonku, chutia super, poradili si aj so studeným májovým počasím. Ak budeš mať... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 3.7.2021
Dobrý deň,      ako to u vás vyzerá s ultraranou odrodou Sanka?   Eva T.
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 3.7.2021
Vladimíre, ano je to jasné, máš pravdu, ale tu ide o.i.  aj o výšku rastliny.  Ja j pre to pestujem na viac výhonov, lebo pri pestovaní na 1 výhon mali rastliny obrovskú výšku a nebolo v mojich silách ich takto ukočírovať. V skleníku aj... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 1.7.2021
To som rada Milane, že robíš takéto pokusy so Štartkami. Ja na to nemám čas pri toľkých rastlinách. Ani bifteky však nepestujem iba na 1 výhon, obyčajne nechávam 2 výhony, tento rok mám dosť rastlín posadených po 2 vo veľkých nopových ohrádkach.Tak... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 25.6.2021 Obsahuje fotku
Dnešná oberačka. Čas kosatcov pomaly končí, ešte kvitnú neskoré Spuria kosatce- vyzerajú temer ako žlté orchidey.Začína čas ľalií. Štartky Štartky v skleníku zrejú ako divé, vonku tiež už niečo oberám. Stále ma to utvrdzuje v presvedčení, že z... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika