Příspěvky uživatele - Eva T.

Rajčata 2022, 30.1.2022 Obsahuje fotku
Stupice mi tiež vždy pri takomto rýchlení fyziologicky reagovali najviac(vtedy som si ešte nebola na istom, že tie opuchy s následným usychaním listov je Intumescencia)- asi nemusia slabšie svetelné podmienky s prisvetľovaním. V marci sa z toho... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 29.1.2022 Obsahuje fotku
Vidím, Milane, že to máš pod kontrolou. Škoda že ti nevyšla ostrejšia foto.Rastliny vyzarajú zdravo. Ja som na skorý výsev 29. októbra použila iba 3 odrody-3 rastliny.2 stálice- Sophie a Maglia si vedú super čakám.že asi za týždeň sa začnú... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 26.1.2022 Obsahuje fotku
Ja som- čo sa týka úrodnosti a chuti Artisanov bola veľmi spokojná, ibaže v sezóne 2021 dosť praskali oproti r. 2020. Pridávam obr. z r. 2021.Tento rok dám ale iba Green Tiger, Blush a klasiku Maglia Rosa. Pozor, odroda Blush Tiger od Artisan... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 25.1.2022 Obsahuje fotku
Díky, pani Evo,   takže indigo Kumquat tento rok vyradím, harmonikové som doteraz moc nepestovávala, asi si rozdelím ich vyskúšanie na 2 sezóny, vždy po 6 odrôd. Ja som zase o Mushr. B čítala, že je pomerne úrodné, tak ju skúsim tento... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 22.1.2022 Obsahuje fotku
Túto sezónu chcem vyskúšať 4 Tarasenkove odrody vyšľachtené v 80-tych rokoch minulého storočia. Feodosiy Makarovich Tarasenko bol učiteľom fyziky vo Voroneži na Ukrajine, amatérsky záhradník, šľachtiteľ, tvorca viac ako 50 odrôd paradajok, ktoré... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 21.1.2022
Ak chcete nejaké plesniodolné, dostať aj na českých weboch, napr. aev-vs.cz  Eva T.
Odrůdy rajčat, které už rozhodně nechci, 21.1.2022 Obsahuje fotku
Elen, Maglia Rosa je tiež u mňa stálicou, už 4. rok ju aj rýchlim, vžaduje však pestovanie v nádobe, nevylamovať samozrejme zálistky, má tenšie stopky a listy, treba dobrú oporu, príp. pestovanie v klietke.  Stupickému sa kedysi vonku u nás... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 20.1.2022 Obsahuje fotku
Žiaden rebríček obľúbenosti nebude nikdy objektívny, lebo každý máme iné chute.A ešte pri pestovaní treba zohľadniť skorosť odrody, úrodnodť a samozrejme odolnosť k chorobám a prispôsobivosť rôznym podmienkam. K mojim obľúbeným stáliciam patrí... celý příspěvek >
Rajčata 2022, 18.1.2022 Obsahuje fotku
Nešlo mi pridať viac obrázkov, lebo som nebola prihlásená, tak dúfam, že to teraz bude fungovať- odroddy, ktoré tento rok určite zaradím do pestovania:      Eva T.
Rajčata 2022, 17.1.2022 Obsahuje fotku
Milane, myslím, že to je iba fyziologická reakcia,(podobne ako intumescencia) nie sme predsa profesionáli, aby sme im zaistili všetky optimálne podmienky teraz v zime.Všetko sa odvíja aj od kvality koreňového balu. Ja som začala rýchliť 29.... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 16.11.2021 Obsahuje fotku
Milane, som rada, že rýchliš, zimné večery sú dlhé. Moje dozrievajúce biftteky chutnajú dobre, najmä chlpatá Abrikos.ktorá v lete patrila k chuťovému priemeru. Asi to má v génoch šetriť si cukry na jeseň. Pestované už 3. rok všetko bez chémie V... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 15.11.2021 Obsahuje fotku
 Som rada, Milane, že vyvíjaš nejaké aktivity, chýbajú tu príspevky o rajčinách, už toľko ľudí neprispieva, škoda.  Chýba mi Vladimír.     Ja ešte v skleníku oberám o tomto čase stále nejaké rajčinky. Iva´s Red... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 4.11.2021 Obsahuje fotku
Aj ja ešte mám nejaké v skleníku, najodolnejšia sa mi tam javí Iva´s Red Berry a Kibits.  Eva T.
Rajčata 2021, 24.10.2021 Obsahuje fotku
Tak dnes definitívny koniec rajčinovej sezóny vonku. Mráz -3 stupne.  Pridávam na rozlúčku so sezónou 2021 pár švrtkových záberov rajčín pred spracovaním a konzumačnou ochutnávkou. Na foto je asi 10 odrôd: Alice´s Dream, Lucid Gem, E. T., Orange... celý příspěvek >
Rajčiny pre rok 2022, 24.10.2021 Obsahuje fotku
Včera som vonku obrala posledné rajčinky, v skleníku ešte na chvíľu bude niečo na zobnutie. Nastal čas rozmýšľať nad odrodami pre budúci rok.  Zoznam ešte nemám skompletizovaný, mám spústu nových odrôd na skúšanie, miesta už pomenej, tak to bude... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika