Příspěvky uživatele - Eva T.

Rajčata 2021, 23.2.2021
Pridávam link na databázu, kde je spústa odrôd rajčín ale aj Jabloní, hrušiek, uhoriek a veľa rôznych rád.                                        ... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 23.2.2021 Obsahuje fotku
Dnes som ich presadila do takýchto recyklovateľných "ekosadbovačov"čo som si dávnejšie odkladala. Samozrejme ešte ich budem presádzať viackrát než pôjdu vo finálnych nádobách von. Milane, tieto som nemáčala v ničom, ale tie, čo som vysievala pred... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 22.2.2021 Obsahuje fotku
Chlapci moji rajčinári, ja v rámci šetrenia miestom, výsevným sustrátom a ľahkej manipulácie s nádobkou a označovania sadby vysievam už roky do malých obdĺžnikových, či širších okrúhlych plastových nádob od nátierok a pod. Rozdelím zvyčajne na 8... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 13.2.2021
Díky, Evičko, som rada za zverejnenie vašich hodnotení, každé je prínosom, aj keď máte určite odlišné podmienky na pestovanie. Z tých, čo ste uviedli som pestovala iba Black from Tula, Indigo Apple a Sweet Milion. Black from Tula som mala v... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 13.2.2021 Obsahuje fotku
Díky Alex za radu.   Včera sa mi konečne začala vyfarbovať moja najlepšia bojovníčka z výsevov 2. novembra2020- Maglia Rosa. Prvé kvety rozkvitli 27. decembra a teda prvé plody dozrievajú po 48. dňoch, čo je pri takomto počasí aj za... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 12.2.2021
Pani Evo, díky za odpoveď, vítam vás ako ďalšieho experimentátora, tiež by ma zaujímali skúsenosti s polohydroponickým pestovaním, prípadne pridajte aj nejaké foto. Ja zatiaľ všetko zalievam ručne, aj v skleníku. Sadievam do skleníka skoro, už koncom... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 11.2.2021
 Pani Eva, všimla som si,  že tu prispievame 2 Evy, Podľa vašich schém pestujete zrejme okrem iného aj hydroponichky vo vyhrievanom skleníku- podeľte sa teda prosím o skúsenosti a prípadne aj nejaké foto. Díky Eva T., príp. E. T.
Rajčata 2021, 10.2.2021
Vladimíre, rastlinky vyzerajú zdravo. Myslím že by mohol byť Kristalon Hnedý 3+11+38+4. Ten si tuším mal- obsahuje málo dusíka. Používa sa v kombinácii s Hydroliadkom vápenatým podľa potreby. Alebo žltý- 13+40+13 ma vysoký obsah... celý příspěvek >
Atraktívne druhy rajčín, 5.2.2021 Obsahuje fotku
Milane, Olomoucké nízke mám ešte tuším nejaké to semienko od Vladimíra, môžem ti poslať,  sadila som ho v r 2018,tiež som chcela vyskúšať nejaké tie odrody z môjho detstva, ktoré chutili, ale rok 2018 nebol pre moje rajčiny najšťastnaštnejší-... celý příspěvek >
Atraktívne druhy rajčín, 3.2.2021
Díky, Vladimíre za ochotu, z tých mojich čo som písala, môžeš zoznam skresať o Or. Russian117, Anna Russian, Eva Purplle Ball, nejaké semienka ešte mám zo svojich zobraných, tento rok z nich budem dávať iba Orange Russian 117.Príp. aj nejaké iné... celý příspěvek >
Atraktívne druhy rajčín, 2.2.2021
 Vladimíre, prelúskala som to a ak si sa ich podujal   nejaké objednať, vieš, že ja som zaťažená hlavne na skoršie odrody a srdcia,  v poslednom čase aj na typy pasta, tak som si vybrala :2. Amish Paste, 5. Anna... celý příspěvek >
Rajče Start F1, 1.2.2021
Vladimíre, páči sa mi, že si to obdivuhodne rozbehol s odrodou Start F1, Táto rajčina si to zaslúži. Už roky je jedničkou medzi mojimi paradajkamii klasickej veľkosti. Ja som minulý týždeň zase poslala semená Startky F1 na výmenu s nejakými ruskými... celý příspěvek >
Atraktívne druhy rajčín, 30.1.2021
Vladimíre, ja tiež určite iba zopár, maximálne 5-6 odrôd, na to je dosť času- ešte temer rok. Túto sezónu mám toho strašne veľa, uvidím, ako to zvládnem. Máš pravdu, tvoje španielske bifteky sú výborné, neoslovili ma z toho amerického zoznamu napr.... celý příspěvek >
Atraktívne druhy rajčín, 29.1.2021
Vladimíre, ja som doteraz z nich pestovala tieto, ale asi ich poznáš: 5, 10, 13, 14, 21, 32, 35, 41, 42, 51, 61, 66, 70, 80, 84, 85, 89, 90. Ostatné viac menej nepoznám Ak budem mať čas, tak preštudujem a prípadne k sezóne 2022 zaradím  ... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 27.1.2021
Samozrejme, že tento príspeviok smeroval k Zdenkovi, akosi som pozabudla(už som tu dávno nechodila škoda, že to nefunguje ako na FB), že naozaj by som mala oslovovať menom, lebo príspevky tu hádže niekedy v neoredvídateľnom poradí a opraviť neskôr to... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika