Příspěvky uživatele - 135.175

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýchlenie rajčat 2019, 16.5.2019
Tak na Zbojnickou bych to ve sněhu jistě nedal. Možná ještě v létě bych se tam vyhrabal, ale žádný přechod, jen zpět dolů na Hrebienok a možná by mne tam už museli snést.            Vladimír
Cukety 2019, 16.5.2019 Obsahuje fotku
Samičí květ je červeně zakroužkovaný.            Vladimír
Žloutnutí sazenic rajčat odspodu, 15.5.2019
Jen několik poznámek: Podle fotek a popisu bych tipoval, že během výsevu nebo přesazování jste odrůdy zaměnil. To co píšete že je Bajaja vůbec na Bajaju nevypadá, spíše je to tyčkové Blumko. Aztek a Bajaja jsou malé rostliny rajčat, někdy se jim... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 15.5.2019
Podle fotky to opravdu vypadá na nějakou plíseň- jestli je to plíseň šedá, nevím jak vypadají celé rostliny. Já jsem měl loni v pařeništi také vlhko (v noci 95 % a ve dne při oteplení to šlo na 85%) a žádnou plíseň rajčata nechytly. Jen se to... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 15.5.2019
Byl jsem dnes dopoledne na zahradě, ještě jsem dosadil pár rajčat (mám jich cca 120 volně na záhoně) a zasadil jsem pět baklažánů (přes ně jsem přehodil jen kousek netkané). Rajčata jsou v pohodě, i když teploty u nás se asi podstatně neliší od... celý příspěvek >
Rýchlenie rajčat 2019, 15.5.2019
Jakou plíseň máte na mysli?            Vladimír
Papriky 2019, 12.5.2019 Obsahuje fotku
Dnes dopoledne přestalo chvíli úršet, atak jsem vyrazil na zahradu a zasadil 36 paprik: Antep Aci Dolma, Pálinda, Don Padron, Chocolate cherry, Ilika a Hamík. Doma mám ještě Jalapeňo Farmers a Jalapeňo Maycol, ty snad přidou na řadu zítra. Pro... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 12.5.2019
Nerozumím z čeho usuzuješ, že to nebude stačit a také nevím proč pořád něco píšeš o Matce Přirodě.            Vladimír
Akumulace tepla v pařeništi, 7.5.2019
 Ten feolit jsem v tomto vlákně zmínil, protože nějaké ty cihle na zahradě mám. Kolik jich dám dohromady nevím, ale jistě jich budu mít dost na stěnu obrácenou na jih (cca dvacet cihel). Musím je teprve pohledat, z nějakých je obruba u záhonu,... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 6.5.2019
Každé jaro používám pařeniště pro pěstování keříčkových rajčat. Problémem jsou velmi nízké noční teploty, které jsou příčinou toho, že se pyl stává sterilní. Potřebuji omezit ztráty tepla a také bych chtěl akumulovat nějaké denní teplo, které se v... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 5.5.2019
Stále hledám odrůdy pro mé pařeniště na rok 2020. Velmi rané, nízké s chutnými plody a dobrou úrodou.. Tímto udělám takový předběžný výběr a také zkusím růst s mimální zálivkou. Ze zahrady nic neprodávám, nemám to zapotřebí. Přebytky rozdávám, a... celý příspěvek >
Opakované použití substrátu, 5.5.2019
V zásadě souhlasím s Evou T. Protože se tady vyskytly ničím nepodložemé úvahy zejména o plísní bramborové, tak bych se k tomu rýáad vyjádřil. Jak se píše v materálu Ministerstva zemědělství z roku : Rostliny rajčat mohou být napadeny plísní... celý příspěvek >
Co budete teď vysévat?, 5.5.2019
Ve čtvrtek jsem konečně dal naklíčit ta semena keříčkových rajčat. Od každé odrůdy dvě semena. 42 days, Beaverlodger slicer, Siletz, Silver Fire Tree, Pozhar, Cole, Cyril´s choice, Fireball, Forest Fire, Efimir, Glaceir, Grot, Liliput, Marglobe, Marz... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 5.5.2019
Hlavně kvůli tomu. že v srpnu už zraje nejvíce rajčat a když silně zaprší, tak plno těch zralých i nezralých popraská. Také proto, že v srpnu je největší hrozba plísně bramborové- to o čem se tady na webu teď píše, je sice nějaká plíseň, ale ne... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 5.5.2019 Obsahuje fotku
Tu střechu dávám nahoru až někdy začátkem srpna. Složím ji částečně na zemi (včetně připevnění folie a potom za přispění syna ji nasuneme nahoru a doděláme (cca za hodinu a půl). Na konstrukci používám spojky, které koupil můj otec před více než... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika