Příspěvky uživatele - 176.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na trávu v trávě?, 11.3.2009
Ještě opravuji znění odstavce : s Roundapem do trsů trav chodím (páč je zákonité, že se uprostřed uvelebí pampelinda). Miscanthusy obecně obrážejí až poměrně pozdě, normální tráva už dávno před tím, než Miscanthus začne růst, má narostlou listovou... celý příspěvek >
Jak na trávu v trávě?, 11.3.2009
Těžko se radí, když není jasné jak moc je ten trs prorostlý. Nejedná se náhodou o oddénkatý pýr? - osobně si myslím, že vyndat a odplevelit nemá cenu. Trs starší rostliny vám to nedovolí. - Pokud jde opravdu o jílek (tj. trsnatou trávu), vyrýpla... celý příspěvek >
Jde narovnat lišta?, 9.3.2009
Tak to by měla jít bez větších problémů srovnat tedy za předpokladu že není poškozená drážka a lišta je jenom ohlá a né zkroucená.
Jde narovnat lišta?, 9.3.2009
Samozřejmě že jde narovnat ale záleží ja moc a jakým způsobem je ohnutá,(většinou se mi ohla v místě kde vychází s pily) pokud jenom málo a v jednom místě stačí jí dát do svěráku samozřejmě tak že se upne tak aby se nemohla poškodit vodící drážka a... celý příspěvek >
Identifikace tří keřů, 8.3.2009
Eupatorium není keř, jedná se o vysokou trvalku (1 -  1,5 m). Sežene se, ne všude, ale mívají ho. Jedovatý není.
Zelené květy hortenzií, 8.3.2009
je to normální Květa
Jak a kdy stříhat hortenzie?, 8.3.2009
podpis k předchozímu - Květa
Jak a kdy stříhat hortenzie?, 8.3.2009
Vzhledem k tomu, že se podle popisu jedná o H. macrophyllu, stříhají se opravdu pouze květy (jak popisuje Lída). Dál se odstraní mrtvé stonky (mrazem) v době, kdy bude vidět, kde hortenzie raší. Odstraňování starých výhonů u vás ještě není... celý příspěvek >
kavyl - jarní sestřih?, 8.3.2009
Micuko, njn, ony si ty rostlinky s námi dělají co chtějí, že? Mně pro změnu letos neklíčí nic (snad pouze zatím). Zato třemdava mi vzešla loni v listopadu.. Pampu jsem zatím také nechala zabalenou - nechce se mi do ní. Květa
anglické růže - licence v ČR, 8.3.2009
Zakoupenou licenci má také Proplant. záměny odrůd bych se také nebála u Havlise (dovoz) oba uvedení - omezený sortiment. Květa
Identifikace tří keřů, 8.3.2009
První dvě lantana, třetí eupatorium (řekla bych maculatum) Květa
kavyl - jarní sestřih?, 28.2.2009
Doprkýnka, už zase jsem se zapomněla (opakovaně) podepsat. Napravuji Květa
kavyl - jarní sestřih?, 28.2.2009
Myslela jsem si, že nepotěším.. ad pampa... stopro jste jí dala tu nej péči... jen zima stála za houby...
Jak moc se rozrůstá Fargesia murieliae?, 28.2.2009
Fargesie patří mezi trsnaté bambusy, barieru nepotřebuje. Existuje v prodeji několik kultivarů (liší se mj. výškou). Květa
kavyl - jarní sestřih?, 23.2.2009
Pěstovala jsem ho také ze semínek - viz můj příspěvek výše. Nohelgarden, že? Původem Tunisko, Španělsko, je využívána jako průmyslová surovina. Teplotně by u nás přežít měla (zona 6), ale potíže jí zřejmě budou působit naše vlhké zimy. Možná by... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika