Příspěvky uživatele - 176.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za strom?, 23.2.2009
 Pro doplnění - jedná se o křížence katalpy a chilopsisu. Mám ji - snad mi letošní zimu nepomrzla. Květa
Cesmína - samčí rostlina?, 19.2.2009
Před časem jsem zde psala, že nevím o samci Ilex meserveae s variegátním listem. Musím korigovat, na trhu je nový kultivar Casanova. Květa
Ibišek syrský - jak na něj?, 2.2.2009
Zapomněla jsem se v předcházejícím příspěvku podepsat Květa
Ibišek syrský - jak na něj?, 2.2.2009
Souhlas s p. Josefem. Rozhodně bych se do dělení keře nepouštěla. Řízkuji je, kvetou příštím rokem. Původní dva uváděné jsou patentované kultivary.
Perovskia - množení?, 2.2.2009
Plně mrazuvzdorná je, snáší sucho, plné slunce i chudou půdu. Vzrůstnost záleží na kultivaru, zakrslejší (Little Spire) kolem 50 cm výšky, obyčejná tak 1 m. Kvete v pozdním létě. Tipuji, že ze semen bude hezká tak 3. rokem. Květa
Ľalia alebo ľaliovka?, 8.1.2009
Kaktusi, - omlouvám se, nevšimla jsem si, že jste příspěvek nazval kvíz - tzn., názvy znám. Nepopudil jste mne, podle mého ani tak příspěvek nevyzněl. Jen jsem se snažila vysvětlit, proč podle fotky je určení kultivaru téměř nemožné. Vím to z... celý příspěvek >
Ľalia alebo ľaliovka?, 5.1.2009
kaktus514 - teda dost dobře nechápu smysl dotazu. První možnost je, že názvy znáte a pouze se jedná o zkoušku, zda-li pozná i někdo další. Druhá pak - názvy neznáte. V obou případech si myslím, že kolemjdoucí zadání vyhovět nemůže. Databáze... celý příspěvek >
Vanilka to není?, 5.1.2009
Také podporuji první názor -  azalka
co to je za květinu Vinca major Variegata, 5.1.2009
Taky trvám na Vinca major variegata. VaškuB, musel bys ho asi na období největších mrazů přenést někam do tepla. Venkovní pěstování v květníku by (neověřeno, mám ho v zemi) nemusel přežít. Nicméně, existují i variegátní formy vinci minor. Jak bílé,... celý příspěvek >
Cesmína - samčí rostlina?, 3.1.2009
opr. nutné
Cesmína - samčí rostlina?, 3.1.2009
Po samcovi Ilex verticillata nejspíš bude mutné se podívat někde ve školce. Nevím odkud jste, ale dotyčného samce nabízejí např. v Kostelci n.Č.Lesy.
dekarbonácia motora stihl 051, 30.12.2008
Mohu se zeptat z jakeho materiálu vyrábíte těsnění pod válec a mezi klikové skříně?? Nikde se mi totiš nedaří sehnat tak slabý mám sice silnější (používal se pod výfuková potrubí) respektivě kde bych ho sehnal (meil mám v profilu) díky J.K.
komule ze semen, 26.12.2008
Mám obě komule - Davidovu i střídavolistou (B.alternifolia) Překvapuje mne povídání o neklíčivosti semen, moje zkušenost je zcela opačná. Jednak z nakoupených semen vyklíčilo snad každé, druhák, jednou jsem ji nechala vysemenit (neostříhala jsem po... celý příspěvek >
co to je za květinu, 16.12.2008
Pokud byla zakoupena jako venkovní trvalka - (fotka mate, není porovnání velikosti listů) - můj tip by zněl Vinca major Variegata. Dělá dlouhé (i 2 m / rok) šlahouny, kvete na jaře (podobně jako norm. vinca minor tj. barvínek). Občas namrzá.
Husqvarna 240e nový model, 9.12.2008
Asi jako čínská auta (ale to neznamená že mám něco proti čínským výrobkům).Dnes se tam vyrábí lecos Spíše bych vám doporučil Stihl Dolmar nebo Husqvarna ale bude te muset trošičku připlatit Mrkněte se třeba na Husqvarnu 55 je to sice výběhový model... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika