Příspěvky uživatele - 176.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kupit bubnovku k Terra MJ-5 (1984) ale radsej nieco ine?, 14.7.2009
Mám LAKR ZS-65  se záběrem 65 cm na netu se dají najít i seznamy náhradních dílů na garden-technik ;)  15 let běhá při základní udržbě celkem dost spolehlivá letos již musím vyměnit některé drobné díly pojezdu a 2* mi odešla zapalovací... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 13.7.2009 Obsahuje fotku
Tak takhle vypadají přepikýrovavané rostlinky Kustovnice po jednom měsíci. Yaw.  
Kustovnice čínská, 21.6.2009 Obsahuje fotku
Zkusil jsem vydloubat ze sušených plodů Kustovnice semínka a 9.6.2009 jsem je vysel. Podívejte se jak se mají rostlinky k světu po 10 dnech. (Foto z 19.6. 2009).
Zapalování na vari, 2.6.2009
Nevíte někdo jaký závit je na stahovák magneta na vari??A jaký se nastavuje předstih? je to klasický dvoutakt s kladívkovým zapalováním . Jestli ano byl bych za tuto informaci vděčný   Díky. J.K.
Hosta - hnědé okraje, 30.5.2009
Aleno, možná, ale opravdu možná (popis bez obr. je poměrně nepostačující) by se Vám na hostách mohlo vyskytnout houbové onemocnění. Bylo dlouhou dobu sucho, teď dost prší, pro houbu jak stvořené. Moc slunce by spíše způsobilo prožloutnutí listů,... celý příspěvek >
Neznámý kvetoucí keř, 30.5.2009
Snímek jste musela pořídit dříve než v červenci - cornus florida v současnosti již odkvétá, cornusy kousa jsou v plném květu. Cornus nuttallii u nás namrzá. Mimo uvedených velkokvětých cornusů existují ještě mezidruhoví kříženci. Na obr. bude... celý příspěvek >
Čerpadlo na zalévání, 10.5.2009
Moc děkuji za rady! Pavla
Krovinorez - Husquarna versus Stihl, 8.5.2009
Jo to jsou muka rozhodování jinak model 335 Rx není o moc dražší  jinak je až na tlumení vibrací takřka identický s modelem 333 R  samozřejmě že tyto křoviňáky jsou oba v kategorii farm takže u vašeho rozhodování bude rozhodovat asi cena... celý příspěvek >
Krovinorez - Husquarna versus Stihl, 8.5.2009
Kamarád si pořídil FS 130 a já HQ 333 R zatím oba bez problémů ale on jenom obsekává stromy a plot na zahradě a já HQ dávám dost počoudit (vysekávání náletů a čištění dost dlouho nesekaných pozemků a cest zarostlých křovinami) nicméně to nic neříká o... celý příspěvek >
Miscanthus zebrinus - vymizelo pruhování, 7.5.2009
Dočkáte se stopro. Květa
Citronová tráva, voní v bytě?, 7.5.2009
Tuto trávu jsem nesela. Pokud pěstuji trávy ze semínek, seji je na povrch substrátu. Překryji filtrákem (systém Chytrá horákyně, ani světlo ani tma) a zavřu do igeliťáku. Chodím se na ně denně koukat, zda vzcházejí. Pokud vidím, že ano, pocukruji... celý příspěvek >
Čerpadlo na zalévání, 7.5.2009
Ano, dno zásobníku je cca 2m pod zemí. Nad vodárnou jsem ani nepřemýšlela...
Čerpadlo na zalévání, 7.5.2009
 Dobrý den, předem upozorňuju, že o čerpadlech nemám vůbec žádné znalosti. Už jsem si přečetla několik diskuzí, ale vesměs v tom mám nakonec ještě větší zmatek... Moje představa je - přijdu k čerpadlu, zanu knoflík, zaliju, vypnu a odcházím, ale... celý příspěvek >
Citronová tráva, voní v bytě?, 4.5.2009
Tato rostlina tvoří semena velmi sporadicky, proto se daleko více používá množení dělením trsů. Semena ke vzklíčení potřebují vyšší teplotu (min. 21 - 25 st. C), o jiných možných zádrhelích jsem se nedočetla. (nízká procentuální klíčivost by mohla... celý příspěvek >
Jak se zbavit molů, 4.5.2009
Jak se zbavit potravinových molů? sice neškodí na rostlinách ale v domácnosti ano a zatím jsem tady v diskuzi nic nenašel a věřím že ostatní s nimi jistě nějakou zkušenost mají takže jak nejlépe na tyto potvory?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika