Příspěvky uživatele - 176.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to může být?, 4.5.2009
Vaše květina je také Lunarie jako ve vedlejším dotazu.Pouze se nejspíš jedná o Lunaria annua (měsíčnice roční). Funguje přesně, jak píšete - jako dvouletka tj. první rok přízemní růžice, druhý rok květ + ozdobné "penízky". Ty se pak dají... celý příspěvek >
Miscanthus zebrinus - vymizelo pruhování, 4.5.2009
Dělá to běžně začátkem vegetace. Pruhy se objeví později. Květa
Co je to za rostlinu?, 4.5.2009
Lunaria rediviva (měsíčnice vytrvalá). V přírodě chráněná. Květa
Pretesnenie snekoveho prevodu, 1.5.2009
Stačí změřit vnitřní vnější průměr a případně i sílu a dle rozmětů koupit nové gufero.Gufera jsou normalizované strojní součásti.
Komule ze semen, 30.4.2009
Mimmo, možná... fakt je, že to byla hrozná pohroma. Komule rostly i na dost vzdálených místech od matek - mj. mezi okurkami ve foliáku, sousedce ve spárách bet. chodníčku... Osobně jsem komule na našem trhu zaznamenala cca před 10 lety. (možná to... celý příspěvek >
Likvidace, 30.4.2009
Ano, postřik chce opakovat. (může se jednat o nějakou oddénkatou mršku - a herbicid se nedostane všude tam, kam je zapotřebí v koř. systému)
Arundo, 30.4.2009
Arundo donax mám - Variegatus a nově i zelenolisté. Jen nevím, na co se ptáte? co s ním teď? nechat růst, občas přihnojit.
Jakou motorovou pilu pro zenu?, 28.4.2009
Koupil jsem stihl 180 a řeže s ní docela často i má přítelkyně a velmi si pochvaluje její váhu a ovladatelnost i celkem lehké strartování i pro ženu a to nemá tato pila kterou vlastním ergostart.Nicméně nelpím na této pile jen zde uvádím svou... celý příspěvek >
Jaký je to závitník, 28.4.2009
no pokud je tam napsáno M 12 tak to je závitník M 12 tudíž metrický závit normálního stoupání o vnějším průměru 12 milimetrů J.K.
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 24.4.2009
Kromě jiného je rozdím v BA91 a BA95 hlavně v oktanovém čísle takže benzím s vyšším oktanovým číslem lépe odolává nežádoucím samozápalům a v případě že konstuktér toho či jiného stroje předepíše ten či onen druh paliva má to své odůvodnění samozřejmě... celý příspěvek >
Pampas - vyraší ještě?, 17.4.2009
V roce 2007 mi začala pampa rašit začátkem března (8.3.), loni v polovině dubna. Letos předpokládám, že je mrtvá. Vím o dvou zachovalých po této zimě - na jihu Čech začala minulý týden. Květa
Zkušenost s jednoručními motorovými pilami, 9.4.2009
Mohu se zeptat na konkrétní zkušenosti s ostatními pilami tohoto typu?   díky J.K.
zkušenost s jednoručními motorovými pilami , 3.4.2009
 Chtěl bych se vás zeptat na nárzory a vaše zkušenosti zkušenonti s jednoručními motorovými pilami a to Husquarna T425      PS 221 TH    PS 3410 TH a také   Hitachi CS25ECS případně s jinými... celý příspěvek >
Bambus, 3.4.2009
Cvikre, kupovala jsem ji v nějakém baumaxovém výprodeji (ceně se prostě nedalo odolat )  na podzim 06, sázela pak v průběhu jara 07. Minulé dvě mírné zimy byla naprosto OK. Letos jsem naměřila -24,5 st., s poškozením jsem počítala. Navíc,... celý příspěvek >
Jakou lehkou motorovou pilu, 1.4.2009
ms 180 osazení řetězu 1,3 a lišty light 35 cm takto osazená pila má bez náplní 4,55 a s nápněmi 4.9 ale už ji bude možná problém sehnat jinak bude většina pil určitě těžších nicméně vy asi budete potřebovat o něco silnější pilu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika