Příspěvky uživatele - 176.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nandina domestica Fire Power, 30.3.2009
"Obyčejná" keřová nandina mi také na jaře pelichá, dost brzo opad nahradí novými listy. Dtto se chová u známé. Proto jsem byla udivená, když Nandina d. F.Power nepustila ani lístek. Třeba ještě začne.. (zatím se nechystá) Květa
Delonix regia?, 30.3.2009
Buď velký květináč nebo pěstovat jako bonsai. Letnit ven by se mohl dát pokud nebudou klesat teploty pod nulu.
Stihl 211 a timerdzik, 29.3.2009
Tato pila ja na toto pužití velmi slabá výkon 1,7 kW je velmi málo aby jste ji velmi brzo nezničil je potřeba pila 2 krát silnější (taky nebudete kopat základy pro vilu sám a ručně ale bagrem že??) dejte si do vyhledávače "motorová pila pro... celý příspěvek >
Mate zkusenost s travou Hakonechloa macra aureola?, 29.3.2009
U h.m. Aureola se uvádí průměr trsu (toho bochanu) 60 cm. U mne má stébla kratší (a ještě více na slunci). Neroste nijak závratně rychle, aby udělala takové trsy, jako jsou presentovány na netu, bude jí to pár let trvat. Záleží ale i na velikosti... celý příspěvek >
Bambus, 29.3.2009
Také na ní mám uschlé (pomrzlé) listy a zřejmě i část stébel. Nechávám být do doby než se ukáže kt. stébla jsou definitvině v háji. Letos byla poměrně tvrdá zima, proto tak velké poškození. Květa
Stihl 181 C, 28.3.2009
stačí tu do vyhledávání napsat stihl 181 nebo 180   a najdete tu spoustu informací jenom stačí číst a trošku přemýšlet ;)
Křovinořez HQ 333R, 27.3.2009
Tento stroj mám již jeden rok a zatím spokojenost jak už bylo uvedeno výše lepší by byl model RX s nižšími vibracemi nicméně dělat ve vysoké trávě je makačka s každým křoviňákem ;)  jinak a klasickým trojzubcem 300 mm se dají bez problémů nálety... celý příspěvek >
Nandina domestica Fire Power, 27.3.2009
Už zase jsem se zapomněla podepsat  - Květa
Nandina domestica Fire Power, 27.3.2009
Sázela jsem ji loni na jaře (dovoz Holandsko). Letošní zimu jsem měla (krátce, cca 2 hod.) teplotu - 24,5 st., dva dny cca - 21 st. Nandiny mám dvě, normální, keřovou (bez udání kultivaru) a právě Fire Power. Obě byly nakryty kupou sněhu (naštěstí... celý příspěvek >
Jarní sříhání trav, 27.3.2009
Ještě dodatek : co se mne týká, stříhám vysoké trávy v následujícím pořadí Calamagrostis (časné rašení) Panicum + Molinie - loňské květní stvoly nejdříve "lehají" Miscanthusy Arundo pampa Květa
Mate zkusenost s travou Hakonechloa macra aureola?, 27.3.2009
Hakonechloea macra - vzhledem k místu kde žijete, bych se hakonek vůbec nebála. Pěstuji je zde, kde jsou zimy daleko tvrdší. Mrazuvzdorné jsou i u nás dostatečně, spíše mám pocit, že jim vadí zimní vlhkost. I z tohoto důvodu je v zimě nenakrývám.... celý příspěvek >
Jarní sříhání trav, 27.3.2009
Přece nejde direktivně říct TEĎ na celém území... záleží na místní situaci (sníh, bláto, atd.) Záleží také na tom, kt. trávu chcete stříhat. Někt. raší časněji (např.Calamagrostis) - ty u mne (nížina) už raší. Další skupinou jsou trávy, kt. k... celý příspěvek >
benzin do pily, 13.3.2009
Jinak tady, mátě něco o oleji minerálním A tady něco o syntetice ;)
benzin do pily, 12.3.2009
No jestli syntetika nebo minerál? To je otázka ale v pile stihl kterou mám mažu minerálním a v husqvarně syntetikou hlavně vždy olej kvaliní ;) a ve správném poměru jsem z technického oboru a myslím že ani jedním nic nezkazíte pokud chcete... celý příspěvek >
výsadba čechravy Rotlight, 11.3.2009
Vysaďte ji tak, aby to klubíčko bylo cca. do poloviny zahrnuté hlínou.Čili s úrovní okolní země. Trvalky ze zásilkovek sázím nejdříve do květináče, do záhonu až později, když je jasné, že jsou ujmuté.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika