Melouny a tykve



aneleh - (1) - 116.7 (?) 
11.8.2009 12:03, zobrazeno: 6931x

Dobrý den, při silné průtrži mi zmizely jmenovky u sazenic. Domnívala jsem se, že až rostliny začnou plodit, všechny bezpečně poznám. Není tomu tak, a teď nevím, co je co. Pomůže mi někdo s určením? Děkuji, Helena

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 55.26 (?), 11.8.2009 12:32

No, já nevím, ale listy melounu mám úplně jiné. Hodně vykrajované, nebo jak to správně napsat. Ty, které jsou na fotkách, vypadají jako dýňové. Aspoň takové mám u dýně Hokkaidó. i ty plody vypadají dýňovitě. Takže meloun tam nevidím žádný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 116.7 (?), 11.8.2009 13:35

Zapomněla jsem uvést, že by se mělo jednat o cukrový meloun. Ten má snad takovéto listy. Díky, Helena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
MZ - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (82) - 175.250 (?), 11.8.2009 17:26

No. Podle obrázků to vypadá všechno na dýně. Skuste si všimnout květů. Květy dýní jsou velké (jako na obr.3) květy cukrového melounu jsou drobné jako od okurky do 2 až 3 cm a nemají tak dlouhou stopku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 55.26 (?), 11.8.2009 23:23

No, víte co? Zadejte si do vyhledávače meloun cukrový a mrkněte, jak vypadá. Já jsem se na něj teď dívala, ale přece jenom vypadá jinak, než to, co máte na fotkách. Tedy listy budiž, ale plod v žádném případě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 192.35 (?), 12.8.2009 14:44

Myslím si, že jsou to všecho dýně.Mě například měla podle obrázku na sáčku vyrůst dýně jako na Vaší prostřední fotce a místo toho roste turban.Možná jste taky měla popletená semínka v sáčku.Olina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 146.129 (?), 4.12.2009 17:11
zdravim... prikladam se k popletenym seminkam... ja ma zase zkusenost ze se mi v balicku asi smichali odrudy jine... tak treba jsem koupila jeden druh kostalovin a vzesly mi treba dva odlisne... žanet
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika