Příspěvky uživatele - 53.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Citroník - zalévání, 5.1.2009
Já přezimuju citroník na světlé chodbě, kde je ted +5 a zalévám 1x za měsíc... v zimě. přes léto na balkoně tak 1x za 3-4 dny.
hnojení révy, 18.12.2008
Fakt 400 metráků síranu draselnýho na hektar???
Banánovník - příliš hustý, 18.12.2008
Já si taky myslím, že vypadá skvěle... Honza
Zalévání banánovníku Musa basjoo v zimě, 18.12.2008
Já mám 3 sikkimensis a jedno basjoo, vše ze semen a přezimuju v teplotě nad 0, světlo není rozhodující. Sikkimensis mám v nádobách a seříznul jsem ho asi 50 cm nad povrchem, basjoo jsem na záhoně vyryl, všechny listy kromě nejmladšího ořezal a dal do... celý příspěvek >
Fíkovník, 12.12.2008
Je zajímavé, jak se odpovědi na tuto docela zásadní otázku různí. Procházel jsem německé weby a tam píší, že na loňském.Poslal jsem dotaz do velkého rakouského zahradnictví Bella Flora kde jsem jeden kousek fíkovníku loni koupil a ted mě přišla... celý příspěvek >
Maliny, 12.12.2008
Má někdo prosím zkušenosti se žlutou odrůdou Zlatá královna?? Koupil jsem jí ve výprodeji v OBI před měsícem.Honza
Fíkovník, 1.12.2008
Na jakém dřevě fíkovník vlastně plodí?? Žil jsem v domnění, že na letošním jako réva vinná, ted jsem někde četl, že na loňském. To by asi potom byl razantní řez problematický?Honza
minikiwi, 27.11.2008
Já jsem s ním měl ten problém, že v létě mu začaly vždycky hnědnout listy. Podle informací prodejce to bylo jeden rok proto, že moc svítilo slunce, další proto, že moc prší... Tak jsem ho loni vykopal a převezl ke tchyni, kde roste všechno. Je v... celý příspěvek >
množství výhonů jahodníků, 6.11.2008
U tchyně na zahradě se jahod nikdo nevšimnul už dobrých 20 let po smrti tchána. Přesto se rostliny sami obnovují odnožemi, záhon je hustý, má tendenci se neustále rozšiřovat a prakticky každoročně máme výbornou sklizeň. Honza
Trávník až ke kmínku, 6.11.2008
Před 2-3 lety jsem zasadil broskvoň, meruňku, slivoně, jabloň a blumu. Stromky celkem prosperují, broskvoň -Sunhaven měla letos už ca 15 plodů. Až ke kmínkům stromků mám trávník. Napadlo mne, je to pro stromky optimální?? díky.Honza
Řízkování mandloně, 12.10.2008
Má prosím někdo zkušenosti s řízkováním mandloně?? Chystám se na Mallorcu a roste jich tam prý hodně:-)) díky! Honza
Co teď s kadeřavostí?, 12.10.2008
Souhlasím.Jeden postřik v listopadu, 2-3 po ca 10 dnech v únoru, teplota nad 5 st.
Nevymrzající banánovník, 12.9.2008
Já přezimoval musu baasjo venku, ale "probudil" se velmi pozdě a vytvořil prozatím jen asi 8 listů. Letos ho vyreju s dostatečným balem a dám prostě do květináče a myslím, že bez zálivky v teplotě nad nulou zimu přečká lépe. Jinak je pravda, že... celý příspěvek >
kustovnice čínská, 3.9.2008
No já jsem tuhle v nějakém příkopu u silnice viděl něco, co se nápadně podobalo mojí kustovnici na zahradě... tak nevím... včetně malých fialových kvítků.ujqe
kvetení a pohlaví schizandry, 22.8.2008
Myslím, že není třeba opylovač. Mám jí asi 4.rok, loni i letos to odkvetlo i se objevily plůdky, ale 90 procent jich opadalo. Dočetl jsem se, že je potřeba jí dost zalévat a když se to neudělá právě když nasadí plůdky, tak opadají... takže příští rok... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika