Příspěvky uživatele - 53.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Banánovník - Musa, 10.2.2009
No v tropech neprší pořád, ale jsou tam tkz. období deštů a období sucha. Já strávil v thajsku 2 měsíce a ani nekáplo:-))Navíc je tam relativně stálá teplota a den má pořád kolem 12h... a vysoká vlhkost vzduch, takže to se nedá srovnávat s naším... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 8.2.2009
Tak já teda spíš souhlasím s tím, co napsal Vili, co se termínů týká..Je ale fakt, že rajčata dokážou dost dohnat. Když je dám po tom asi 15.03. do místnosti, kde vůbec netopím-příp.jen velmi krátce, případně později přes den i otužuju na... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 6.2.2009
Podle "chytré" literatury by ideálně měly být papriky 2-2,5 měsíce staré, když se dávají na záhon nebo do foliáku.  Takže já jsem sel minulou neděli a do foliáku jdou kolem 1.5. Na rajčata je ještě tak 1-2 týdny čas.Honza
Problem s paprikami, 5.2.2009
To je zajímavá zkušenost a ukazuje jen na to, že v přírodě není jeden univerzální recept.
Problem s paprikami, 2.2.2009
No nevím, ale já bych po vzejití papriky Kristalonem start jistě nehnojil. Já je vysíval včera, mám je na časopisech na topení, až tak za 10 dní vzejdou, dám je za okno, aby měly světlo a tím se i sníží teplota... Určitě nehnojím ted, jsou v... celý příspěvek >
jak zasadit kokosový ořech, 29.1.2009
Dovolím si ocitovat pana Šamlu, což byl guru pěstitelů tropických rostlin: Kokosová palma vyrůstá ze semene, z ořechu... na dřevěném oplodí jsou zřetelná 3 tmavší prohloubená kulatá očka. Pouze pod jedním z nich je zárodek... poznáme to propíchnutím... celý příspěvek >
odrůda rajčete k sušení, 29.1.2009
A prosím jak potom používáte sušená rajčata v kuchyni??? díky! Honza
Dýně hokkaido, 29.1.2009
Tak ta polévka je jednoduchá... dýni na kousky uvaříme, napřed to vypadá, že to bude trvat dlouho, ale potom / ca 15 minut / najednou změkne... Může se přidat třeba i jedna mrkev nebo brambora... jasně sul, trochu pepře atd..no a hned jí horkou dáme... celý příspěvek >
Pěstování černého kořene, 22.1.2009
Dobrý den - má prosím někdo zkušenosti s pěstováním této zeleniny? Je prý zdravá:-))
Dýně kuržety, 21.1.2009
Četl jsem ted cestopis o Provence a dočetl jsem se, že tam pěstují dýně "kuržety", které se pěstují pro květy, které lze nadívat apod..Zná to někdo??
Uhorky Bimbostar, 21.1.2009
Přesně jak píše pan Boštička... Já jsem léta sel Charlotte a loni jsem podlehl a koupil u jedné zásilkové firmy z Prahy Bimbostar a ještě jedny, ted už nevím co to bylo a poprvé za 20 let jsem nakládačky loni kupoval..Už mám zase koupený Charlotty na... celý příspěvek >
Dýně hokkaido, 21.1.2009
Já je nezaštipoval, je pravda, že loni jich bylo méně než v 2007. Letos to tedy zkusím... Ano, přesně, pečené podkovičky jsou skvělé:-))) Jsou ale myslím minimálně dvě odrůdy nebo nevím jestli jsou oboje Hokkaida, já mám na pytlíku Uchiki Kuri / Typ... celý příspěvek >
Dýně hokkaido, 19.1.2009
Já je pěstuji asi 4 roky, na pěstování myslím nijak náročné nejsou /Polabí/, podobně jako cukety.Občas zaleju, dusík, prostě klasika... Jinak nám chutnají, je z nich vynikající polévka a nebo kousky prostě jen upečeme. V minulých letech vydržely ve... celý příspěvek >
Sázení melounu vodního z předpěstovaných sazenic, 15.1.2009
Nemá někdo zkušenosti z pěstování melounu v samozavlažovacích truhlících, např. Lebiš? Já v nich dělám už několik let rajčata, 2 nebo i 3 rostliny v 60 cm truhlíku a u stěny domu, která "topí" v noci a nemá to chybu, mám krásných 5... celý příspěvek >
Papriky, 9.1.2009
Pěkný... To jsou pytle nebo v čem to máte??? Honza
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika