minikiwi



host - 53.209 (?)
27.11.2008 7:55

Já jsem s ním měl ten problém, že v létě mu začaly vždycky hnědnout listy. Podle informací prodejce to bylo jeden rok proto, že moc svítilo slunce, další proto, že moc prší... Tak jsem ho loni vykopal a převezl ke tchyni, kde roste všechno. Je v polostínu a listy mu částečně zhnědly také.Neplodilo.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
důchodkyně - (10) - 89.240 (?), 27.11.2008 7:45, zobrazeno: 15296x

Na minikiwi nedám dopustit, pěstuji několik let, zralé je moc dobré, sladké, šťavnaté. Pokusím se přidat 2 obrázky.

minikiwi
minikiwi
minikiwi
minikiwi
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 53.209 (?), 27.11.2008 7:55

Já jsem s ním měl ten problém, že v létě mu začaly vždycky hnědnout listy. Podle informací prodejce to bylo jeden rok proto, že moc svítilo slunce, další proto, že moc prší... Tak jsem ho loni vykopal a převezl ke tchyni, kde roste všechno. Je v polostínu a listy mu částečně zhnědly také.Neplodilo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
důchodkyně - (10) - 89.240 (?), 27.11.2008 12:26

Nevím, jaká mohla být příčina, pěstuji více než 10 let, přímo na slunci, přidávám kompost smíchaný s rašelinou, hnojím hnojivem na květ a plod, pravidelně zalévám, ale plevel odstraňuji opatrně, vlasové kořínky má blízko u povrchu půdy.Z přebytku plodů dužinu vybírán lžičkou, dávám do menších kelímků a mrazím-zásoba na zimu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 8.42 (?), 30.3.2010 10:13

Dobrý den, chci se optat, kdy a jak se má střihat minikiwi, prosím o jakoukoliv odpověď. v.oberlander@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 129.11 (?), 5.4.2010 10:04

Co je to za odroda na obrazku hore?

A odroda weiki, je samoopeliva? lebo v obchode mi tvrdili ze je.

Ktore odrody mi odporuvate pestovat z minikiwi?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vrana1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (171) - 18.164 (?), 7.4.2010 20:16

Odrůdu nahoře neznám, Je moc odrůd.Záleží na tom, co seženete.
Určitě a.kolomikta, bývá v kruhu neb u Peška.Pak arguta.Chce to ovšem pergolu neb konstrukci.Weiki je částečně samoopylivá. Isai je trochu víc samoopylivá.jiné nejsou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vrana1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (171) - 18.164 (?), 12.4.2010 20:21

dnes jsem byl ve Frýdlantě nad Ostravicí v zahradnictví u výpadovky na Pržno.Mají aktinidii kolomikta, metr vysoké, prý barví listy ale podle zbylých stopek po plodech jsem poznal, že jsou to samice.Asi jsou teda samosprašné a dokonce barví list, což normálně dělají jen samci.Nemají tam vůbec napsané pohlaví.chtějí za to asi 250.- ale je to dobrá věc, nevím, kde k tomu přišli.Je to hodně narašené a v pátek a v sobotu má přijít mráz.říkal jsem jim at to schovají, že to omrzne, jen mávli rukou že je jim to jedno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika