Příspěvky uživatele - 53.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kustovnice čínská, 22.8.2008
Mě kustovnice ted začala kvést-malé modré kvítky ale tím to končí. Žádné plůdky se neobjevují.ˇPotřebuje to opylovače nebo čím to je??
Kdy a do čeho přesazovat fíkovník, 31.7.2008
Loni v červnu jsem koupil fíkovník, do podzimu i uzrály plody, které měl na sobě. Přesadil jsem ho a dopřál mu zahradnický substrát. A letos na jaře ještě přihnojil, má tedy moc dusíku. Takže má letos sice listy dlouhé snad 30 cm, ale jen 3 malé... celý příspěvek >
Vyber odrudy - stredni cechy, 1.7.2008
Kdy se dají u Madarské očekávat první plody?? Já jí koupil na jaře 2006 v Polabí, ve stejnou dobu i broskev Sunhaven a ta už má letos ca 20 plodů.Honza
Musa basjoo, 18.5.2008
Já mám musa basjoo od loňska a přezimoval venku a právě dneska mu vyrazil nad povrch první lístek. Takže zimi zakrytý přežil - no u nás byla nejnižší teplota tuto zimu jen jedna noc -9. jinak tepleji. Ze semen mám 3 musa sikimensis, ty se mají dobře... celý příspěvek >
Moruše, 15.3.2008
Dobrý den, má prosím někdo zkušenosti s pěstováním morušovníku?? Honza
Meruňka kvete, 12.3.2008
Ještě já..já si nepamatuju, kdy přesně jim to kvetlo loni, ale je fakt, že to moc nepomrzlo, protože meruněk tam měli v létě dost..Honza
Meruňka kvete, 12.3.2008
Tak sousedům rozkvetla včera meruňka-tedy otevřely se první květy.  V Polabí, 185 m.n.m, odrůda Madarská. Mají jí na jižní straně těsně u domu. Moje Madarská na volné ploše myslím ukáže první květy do konce týdne. Zajímalo by mne, o... celý příspěvek >
Výsev paprik, 20.2.2008
Semena paprik z obchodu můžete zasadit ihned a spolehlivě vyklíčí, pokud ovšem paprika byla zralá. Já si loni přivezl semena z Číny krásných zelených paprik-nevyšlo ani jedno, až potom mě napadla ta zelená barva:-)) Ale červené tenkostěnné velké... celý příspěvek >
Zkušenosti s teleskopickými nůžkami, 18.2.2008
Dobrý den, viděl jsem teleskopické nůžky /jmenuje se to tak?/ Fiskars - jedny 2,3m a druhé 1,5m. Má s tím prosím někdo zkušenosti? Není to zrovna malá investice - 1700 resp. 1500 Kč tak se raději ptám, jestli s tím něco ostříhám...díky! Honza
Jaro se blíží, 7.2.2008
to jste nám mohl prozradit čím jste to potrříkal:-))
bezsemenne odrudy, 7.2.2008
Já jsem si loni přivezl z Německa americkou LAKEMONT, udajne bezsemennou, uvidím letos co udělá..
Schisandra, 15.1.2008
Ve Velkém Oseku u Kolína v zahradnictví rostou klanoprašky po konstrukcích bývalých foliáků. Prodávají i sazenice a na výstavách v Lysé n.L. v loňském roce dávali ochutnat  plody klanoprašky i kustovnice.
Řízkování maliníku, 6.1.2008
Dobrý den - ostříhal jsem maliník až u země, nevím, co je to za odrůdu, ale plodí až do mrazů - před několika lety jsem trhal maliny týden před vánocema. Chci se zeptat, zda by bylo možné využít ostříhané pruty jako řízky?? Jaký by byl ted postup??... celý příspěvek >
Althanova ryngle, 27.12.2007
Koupil jsem ryngli Althanova a až poté zjistil, že je cizosprašná... Mám jen jednu a další se mi na zahradu nevejde. Co s tím?? Mám tam ještě Valor a Čacanskou lepoticu. Díky! Honza
Staré švestky - co s nimi, 3.12.2007
Dobrý den, mám nově k dispozici zahradu, kde jsou podle sousedů minimálně 40 let staré stromy švestek. Plody spadnou vždy ještě zelené. Dá se s tím něco dělat? Kdy provést řez, nějaký postřik atd.?? Díky. Honza
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika