Příspěvky uživatele - 53.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata, papriky - preventivní postřik?, 29.5.2009
Já ve foliáku stříkám papriky jen proti mšicím..jinak nikdy žádnou chorobou netrpěly. Rajčata podle roku, např. loni vydržely rostliny prakticky do konce září relativně zdravé. Stříkat si to doma každý týden, to teda nevím... To se raději smířím s... celý příspěvek >
Schnoucí maliny, 28.5.2009
Já ostříhám v zimě - březen všechny pruty bez milosti. Je pravda, že plodit začnou vždycky potom až někdy koncem srpna, ale sklízím do zimy... pokud to nezmrzne, což se tak často nestává, tak mám rekord 15.12... jasně, že plody potom už nejsou tak... celý příspěvek >
V jakém stadiu máte melouny?, 27.5.2009
Nějak zde z fora zmizeli pěstitelé melounů... tak jak jste na tom?? Máte někdo zkušenosti s pěstováním ve foliáku?? Já mám 4 rostliny ve dvou samozavlažovacích truhlících, už jsou ca 50 cm dlouhé a začínají kvést. Myslel jsem, že je dám ven, ale... celý příspěvek >
Fíkovník, 21.5.2009
A mohu se zeptat, jak ten fíkovník který doroste 3 metry za rok hnojíte? Já jsem koupil pěkný fíkovník v červnu 2007, až do března 2009 jsem ho měl v nádobě, letos najaře jsem ho přesadil do volné půdy. Větve narostly o 10-15 cm a ted mám dojem,... celý příspěvek >
Nadúroda, 20.5.2009
Já se vždycky musím usmívat, když čtu tyto příspěvky. Jasně, i já se snažím o svou Madarskou a Redhaven starat podle pravidel zde probíraných. Naši sousedi mají 2 meruňky, o které se absolutně nestarají-snad jen před lety uřizli větve, které ulomila... celý příspěvek >
Puchýřky na listech révy, 30.4.2009
dobrý den, zjistil jsem ted, že na vrchní straně listů révy jsou jakoby puchýřky a na spodní straně v těchto puchýřcích je bílý povlak..Co s tím? děkuji! Polabí - H.
Paradajky - fialové listy, 29.4.2009
Není jim zima??
Informace o pěstování fíku - smokvoň, 28.4.2009
Tak jo...
Informace o pěstování fíku - smokvoň, 27.4.2009
Toto jsou jinak zpeřené listy než na obrázku z 26.10.2008.
Informace o pěstování fíku - smokvoň, 22.4.2009
Nechci do toho št´ourat, ale Violetta z Bavorska nemá vykrajované listy:-))
Okurky na plné slunce?, 8.4.2009
Tak to jsem asi loni takové okurky koupil - co nebyly celou dobu zalévány:-)) protože jsem byl najaře 3 měsíce mimo domov, musel jsem v létě poprvé po 20ti letech nakládačky koupit. skoro všechny skleničky jsou ještě ve sklepě... nedaly se s těmi co... celý příspěvek >
Levandule, 6.4.2009
Prosím jak daleko od sebe mám vysadit k betonovému plotu-podezdívce koupené keříčky levandulí?? díky! Honza
kde pěstovat dýně, 31.3.2009
Kolik toho dusíku v té posečené trávě je?? Žádný strach... dejte uleženou trávu, na ní trochu zeminy a do ní zasejte semena nebo zasadte sazeničky..Tráva bude odspodu topit a bude se jim dařit...
Deformované listy u mladých paprik, 17.3.2009
Dobrý den, u sadby paprik se mi již druhým rokem deformují některé listy. Nejsou zkroucené, ale je na nich jakoby "zářez" na jedné straně nebo i proti sobě. Nějakého škůdce na listech nevidím. Co by to mohlo být?díky!
Rajčata pěstovaná podél Transsibiřské magistrály, 17.3.2009
Na německém webu "Irinas Tomaten" nabízejí staré odrůdy, částečně i z Ruska..Je zajímavé, že je tam poznámka, že tyto odrůdy nejsou v EU povoleny a tak se nesmějí plody jíst a mají sloužit pouze jako okrasné rostliny. Píší tam doslova... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika