Příspěvky uživatele - 53.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fíkovník, 2.3.2009
Opravdu 192 g? Tj. vlastně 5 fíků na kilo? Je to možné? To je jako pomeranč. Má kilogram ještě 1000g, že??
Sazenice melounu vodního, 24.2.2009
Ano, vysev v polovině dubna stačí. Proč by mělo být pozdě koncem února?? O melounech je tady velká diskuze, stačí projít...
Rakytník - opadání plodů, 22.2.2009
Těžko říct takhle na dálku... ale 50 cm od sebe je jistě hodně blízko...
Výsev rajčat, 22.2.2009
Zaujala mne poznámka, že "v žádném případě nelze nic dohnat". Je to skutečně tak? Na co jsou potom foliáky, netkané textilie atd.??
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 20.2.2009
Ze světlé sadby vyrostly červené brambory???
velmi ranné brambory ve fóliáku, 20.2.2009
Ještě k tomu - rekord ranosti jsme měli 31.05., kdy se poprvé vjelo do raných brambor jeden rok, ale to jsme ještě textilie neznali... Myslím, že dneska je kolem 20.05. reálný termín první sklizně.Ale nevím, už 19 let nejsem v oboru.
velmi ranné brambory ve fóliáku, 20.2.2009
Tak do foliáku to nevím, ale tady v Polabí jsou desítky ha raných brambor pod netkanou bílou textilií... Určitě už bych nakličovat začal, pamatuju se, že v JZD platilo, že rané brambory musejí být v půdě do Josefa...
kolik vody pro zeleninu?, 20.2.2009
Já myslím, že ve foliáku ale i na záhonu u paprik je důležité zalévat méně často, ale vyšší dávkou, aby se voda dostala až ke kořenům. Než kolem 1.5. vysázím papriky, foliák pořádně proleju a po vysazení zalévám poprvé až za 7-10 dní... Jsem v... celý příspěvek >
Paprika pro foliovník, 17.2.2009
Chtěl jsem se zeptat, když jsme u silnostěnných paprik, jaké máte zkušenosti s paprikami pana Meisla - Meika a Bajka se jmenují???
Výsev rajčat, 16.2.2009
A kdy prosím začnu sklízet, když vyseju 1. dubna??? Bydlím v Polabí.
Paprika pro foliovník, 13.2.2009
Ze silnostěnných mám dobré zkušenosti se Sonarem nebo Stalagnitem.
Výsev rajčat, 12.2.2009
Za ca 7 týdnů od výsevu / polovina března až začátek května / vysazujete rajčata s malými plůdky?? Když to vezmu, že by semena klíčila jen týden, tak za 5-6 týdnů vzejití k malým plůdkům považuji čas na zápis do Ginnesovy knihy...
Výsev rajčat, 12.2.2009
To tedy můžu potvrdit! Seju normálně začátkem února a první plydy sklízím těsně před prázdninami... Tedy 150 dní... Taky by mě zajímalo, kdy sklízí ten, kdo seje koncem března... Když jdou děti znova do školy??
Co teď s kadeřavostí?, 11.2.2009
Ted jsou velkém rozdíly i na malém území... U nás v sobotu kolem poledne bylo krásně, ale před Prahou, tj. 20km byla nízká oblačnost a teplota těsně nad 0, u nás kolem +5...
Rakytník, 11.2.2009
Tak já nevím, ale když se ted podívám na zahradě na rakytníky, tak rozdíl samec/samice poznám ihned, rozdíl je patrný na první pohled... Pupeny nebo jak to obdobně nazvat u samčích rostlin jsou zřetelně větší než u samičích...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika