Příspěvky uživatele - 56.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Favorita Morettini 3, 15.4.2018 Obsahuje fotku
Tak přátelé u mne v první vlně -24°C, v druhé vlně -10°C!!! 2 narašené slabé meruňky to odskákaly, ale i tak cca 10% zůstala. Třetí v řadě 100% dobrých květů. Bez šítova řezu, ale i tak je vidět, že bude kvést na dvakrát. Broskvoně - RH OK, FM3... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 9.4.2018
Včera nádherný slunečný den, tak si vykuřuji na zahradě, a hle... lasička si pokaskakuje 2 metry ode mě a hledá noru. Nakonec se mi schovala v kůlně. Tak si říkám taková radost, že mám přirizeného likvidátora hrabošů. Za chvíli kravál, pištění...... celý příspěvek >
Harbrite vs. Harbinger - odolnost?, 9.4.2018
:-D Zrovna jsem harbingera zasadil. Moc jste mě nepotěšil, ale i tak děkuji za odpověď. Necháme se překvapit.
Nájezdy hryzců = pletivo neúčinné, 31.3.2018 Obsahuje fotku
Po pravdě likvidaci hryzců se věnuji jen chvíli. Zatim jsem jen odkoukal, že pokud se zasouvají nůžkové pasti (viz. obr) tak se nesmí moc rozšířit hryzci chodba. Přijde mi, že potvora pozná, co si dělal sám, má to nakalibrováno a rozšířeniny hned... celý příspěvek >
Nájezdy hryzců = pletivo neúčinné, 30.3.2018 Obsahuje fotku
Minulý rok v části zahrady, kde se chodí a je udusaná hlína bez "havěti" jsem si zryl kousek záhonku. Nakonec mi z cca 20 předpěstovaných semenáčků jabloňí zůstalo ze dne na den jen 6. Hřuška, třešeň, moruše, jabloň... vše KO. Králičí pletivo snad... celý příspěvek >
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 25.3.2018
Meruňky u mě 390 m.n.m. - první meruňce se začínají červenat špendlíkové hlavičky a druhé dvě jsou o něco pozadu, takže věřím, že to ještě není ztraceno. Broskve se též začínají pěkně nalévat. Jestli nepřijdou pozdní mrazíky, bude to na probírku :-D... celý příspěvek >
Greenpeace new "New Bees", 23.3.2018
Tož to su klidné! :-D Než budou umělé včely létat, ještě mnoho vody uteče... a proto jsem se po náročných čmelácích vydal cestou "včelek samotářek", alespoň jako částečnou náhradu. Snad se mi usídlí. Jsem sice "ajťák" a příznivec techniky, ale... celý příspěvek >
Jarní střih broskvoni, 17.3.2018
Jako amatér - k tomu ohýbání větví to je pro mě CENNÝ postřeh :-D Po nasazení plůdků a prostříhání to vidím na mix krátkého a dlouhého řezu. Ohledně páčení, jo Urbánek se s tím nemastí :-D Taky mi vstávaly chlupy na těle jak jsem to viděl.... celý příspěvek >
Krtci v zimě a co potom?, 17.3.2018 Obsahuje fotku
Já už jsem se do toho vložil. Krtek oproti jiným mi přijde jako neškodné zvvířátko, problém je, že nadělá cesty a za ním jdou ostatní. Jinak krtka odchytit mi až takový problém nepřijde. S hryzci je to jiné kafe. Krtci si jen tak pro zábavu neryjí,... celý příspěvek >
Airlayerying, 14.3.2018
Vidíte, zase jste mi vnukl nový nápad :-D Víno Vostorg mám druhým rokem, tak to aspoň budu moci vyzkoušet :-D (jestli nevymrzlo).
Jarní střih broskvoni, 12.3.2018
Jinak pro informaci posílám odkaz na pěkná videa od mého oblíbence pana Urbánka, hodně se věnuje broskvoním a má tam k tomu super pokec. Vřele doporučuji. Já o víkendu taktéž stříkal broskvoně kuprikolem a teď budu čekat na střih až po násadě... celý příspěvek >
Air layering fruit trees - množení ovocných stromů, 11.3.2018
Tento rok to mám taktéž v plánu :-D Jinak něco už se řešilo ve vlákně "Airlayerying".
Odvažování postřiků - rady, 10.3.2018 Obsahuje fotku
Stejný problém jsem řešil minulý rok. Po malé kapesní váze jsem nakonec skončil u tohoto. Objednáno z čínského "alíku" za cca 150 Kč a maximální spokojenost. P.S.: teď koukám, že ta stejná "Digitální lžíce s váhou do 500g přesnost 0,1g" se... celý příspěvek >
Svraštělá kůra po týdnu mrazů, 5.3.2018
Doufám, že se stromky teď po oteplení taktéž pěkně napijou. Chtěl jsem už začít roubovat, ale u nás po víkendovách mrazench -19,6 °C a -17,2 °C je kůra na jednoletých prutech ještě svraštělá, tak nevím co by na to rouby řekly.
Roubování na kořen, 24.2.2018
Ze srandy jsem těch 5ks kořenů narouboval. Kořeny s vlásečnicemi naroubovány a zasazeny do květináče, květináč mám teď doma. Ikdyž kořen tlačil vodu a roub "plakal" a napučel... tak po 3 týdnech už tuším výsledek :-(Ještě jsem zvědav, jestli aspoň... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika