Greenpeace new "New Bees"



driver240 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (134) - 56.93 (?)
23.3.2018 19:51

Tož to su klidné! :-D Než budou umělé včely létat, ještě mnoho vody uteče... a proto jsem se po náročných čmelácích vydal cestou "včelek samotářek", alespoň jako částečnou náhradu. Snad se mi usídlí.

Jsem sice "ajťák" a příznivec techniky, ale zahrada a stromy jsou pro mě relax a sblížení se s fascinující přírodou. Snad se ani já toho nedožiju, abych vypouště drony na zahradě. To rychleji dopadnem jako někde v Japonsku, kde fešák opyloval každý květ hrušně štetečkem, jelikož včely jim vymřely :-(To si pak člověk jinak váží ovoce!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 51.13 (?), 23.3.2018 8:06, zobrazeno: 1186x

V 100+1 bol dnes článok a nadpis článku.Zemědělství budoucnosti :Zastoupí včely robotičtí opylovači od Walmartu? Keby včely nestíhaly, alebo keby podlahly nepriaznivému prostrediu, chemikalie, choroby, môžu byt nahradené robotickými dróny-včelami.Budú prenašať pel z jednej rastliny na druhú, táto firma si už patentovala robotické opelovače.Video na youtube.


Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
driver240 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (134) - 56.93 (?), 23.3.2018 19:51

Tož to su klidné! :-D Než budou umělé včely létat, ještě mnoho vody uteče... a proto jsem se po náročných čmelácích vydal cestou "včelek samotářek", alespoň jako částečnou náhradu. Snad se mi usídlí.

Jsem sice "ajťák" a příznivec techniky, ale zahrada a stromy jsou pro mě relax a sblížení se s fascinující přírodou. Snad se ani já toho nedožiju, abych vypouště drony na zahradě. To rychleji dopadnem jako někde v Japonsku, kde fešák opyloval každý květ hrušně štetečkem, jelikož včely jim vymřely :-(To si pak člověk jinak váží ovoce!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika