Příspěvky uživatele - 44.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založení trávníku bez orby, na jaře, 23.3.2017
Děkuji Martine, budu se radami řídit :) S prvním pokosením mám ještě chvíli počkat?  Zdenek
Založení trávníku bez orby, na jaře, 23.3.2017 Obsahuje fotku
Ještě širší pohled.
Založení trávníku bez orby, na jaře, 23.3.2017 Obsahuje fotku
Zdravím Vás Martine, posílám tedy fotky trávníku zakládaného na podzim. Vůbec není tak kompaktní, jak bych potřeboval. Ale teď mě trápí ten plevel. Převažuje Vlčí mák. Jde trávu posekat, nechat ji odnožit a někdy v průběhu sezóny použít Bofix?... celý příspěvek >
Založení trávníku bez orby, na jaře, 21.3.2017
Děkuji Vám Martine. Ono toho plevele je tam víc než dost a tráva už začíná pomale růst, plevel roste bohužel rychleji. Vyfotím to a zítra Vám sem vložím fotku.  Díky Zdenek
Založení trávníku bez orby, na jaře, 21.3.2017
Ještě bych měl jeden dotaz Martine. Zakládal jsem trávník i na podzim, ještě nebyl kosený. Nyní ho plánuji asi o víkendu poprvé sekat. Je tam ale dost plevele, otázka zní, stříknout to nejdřív Bofixem a poté pokosit, nebo naopak? Děkuji.... celý příspěvek >
Založení trávníku bez orby, na jaře, 20.3.2017
Děkuji. Bydlím na brněnsku, tak uvidím dle počasí. Zatím jsou teploty příznivé :)  Zdenek
Založení trávníku bez orby, na jaře, 20.3.2017
Pripojím se. Pane Martine, od kdy se může zakládat trávník. Plániji to 9.4. nebo 14.4. dle počasí. Někde jsem myslím četl ža by se měl zakládat až od poloviny dubna? Děkuji Zdenek
Karola - Leskora - Pinkcot, 18.3.2017
Také jsem se pro ni rozhodl. Letos má poprvé krásně nasazeno na květ. Pokud nezmrzne tak i ochutnám :)  Zdenek
Potřebuji tip na dobrou švestku, 3.3.2017
Psal jsem jen že jsem to řešil nedávno, třeba Vám něko poradí jinou, ikdyž podobných vláken je tady plno.  Zdenek
Podzimní termín výsadby broskvoní, 3.3.2017
Toto mohu také potvrdit. V posledních pár letach zasezeno cca 6 brosvoní, vše na podzim, střih na jaře, 100% ujmutí.  Zdenek
Potřebuji tip na dobrou švestku, 3.3.2017
Mám také jen jednu, buď bude další v okolí, nebo se dá nechat naroubovat do korunky vhodný opylovač. Velmi chutná odrůda slivoně Původ: Německo, Dr.Jacob křížením ERSINGER x ČAČANSKA NAJBOLJA Vzrůst: dobře se větví, mladé stromy ve tvaru... celý příspěvek >
Potřebuji tip na dobrou švestku, 3.3.2017
Srpen. http://www.fytos.cz/topstar
Potřebuji tip na dobrou švestku, 3.3.2017
Také jsem toto řešil. Já jsem se rozhodl pro Topstar na St.Julienu. Letos snad ochutnám.  Zdenek
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 2.3.2017
Také Kuprikol, 1x na podzim,1x na jaře (letos 27.2.)  Zdenek
Kadeřavost - postřik dnes?, 27.2.2017
Tak jsem to dnes stříknul. Foukal docela vítr, tak nevím jestli to raději nevzít znovu o víkendu.  Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika