Příspěvky uživatele - 44.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kam kráčí zahrádkář?, 27.2.2017
Asi před rokem mi žena předplatila na půl roku Zahrádkáře. Byl jsem za to rád, ale těch šest vydání mě tak sklamalo (hodně reklamy, receptů, a jiných pro mne nezajímavých článků), že jsem si předplatné neprodloužil. Více informací najdu určitě na... celý příspěvek >
Kadeřavost - postřik dnes?, 27.2.2017
Ráno jsem se díval na angrešty. Že by nějak extra začínaly pučet se říct nedá, jen sem tam se začíná ukarovat zelená špička. Odpoledne provedu postřik Kuprikolem.  Zdenek
Bobkovišeň - namrzlá?, 25.2.2017
Moje bobkovišeň je na tom daleko hůř, a ano je namrzlá. Stalo se jí to mo mrazech až - 21°C Jsem zvědavý odkud obrazí. Ve Slavkově je novostavba s velkým pozemkem a "hnědými" bobkovišněmi kolem plotu.  Zdenek
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 25.2.2017
Podívám se jak jsou na tom angrešty, kdyžtak stříknu v pondělí. 1x Kuprikolem.  Zdenek
Kadeřavost - postřik dnes?, 14.2.2017
Já si také zatím vystačím se dvěma postřiky Kuprikolem. 1x na podzim, 1x z jara. A lístky jsou také zatím zdravé, ťuk, ťuk.   Zdenek
Sekacka hecht nebo alko, 14.2.2017
Jasně jděte do Stigi. Jak jsem psal mám ji já a další tři sousedi a všichni jsou spokojeni. Kdyby rodiče nyní vybírali sekačku, tak bych jim taky doporučil Stigu, ikdyž jejich Hecht stál cca 7.000,- s BS motorem a má za sebou tři bezproblémové... celý příspěvek >
Smysluplný počet hlav révy, 9.2.2017
Tak uvidím, pokud nebudu moci mít sazenice po 120cm, tak budu muset jednu z pěti vyřadit. Horší bude pro kterou se rozhodnout. Vostorg - bílá, Galahad - bílá (na něj jsou tady dobré recenze), Prezent - modrý, BV 16 20 2 zlata - žlutá -... celý příspěvek >
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 6.2.2017
Do 25m2 je to jen na ohlášku. Pokud chcete stavět domek blíž než 2m od hranise pozemku, potřebujete navíc jen podpis od souseda.  Zdenek
Smysluplný počet hlav révy, 4.2.2017
Právě s panem Bred ikem jsem domluvený a jedu k němu na jaře pro ty sazenice :)  Zdenek
Smysluplný počet hlav révy, 4.2.2017
Děkuji Vám za info. Do sázení je ještě čas, tak uvidím jestli sem někdo napíše jinou zkušenost. Za mě bych měl raději 5 různých sazenic než 4. Ale bohužel garáž už natáhnout nemůžu, leda bych tu pustil do větší výšky. Práce kolem mě určitě vadit... celý příspěvek >
Smysluplný počet hlav révy, 3.2.2017
Zase paráda, hned bych si dal ty v "pevném stavu". Počet sazenic ještě proberu s prodávajícím.   Zdenek
Smysluplný počet hlav révy, 3.2.2017
Děkuji. Moc jste mě teda nepotěšil :) Sazenice budou prostokořené, zeď je dlouhá 6metrů. Tak jestli se budu muset rozhodnout tam dát o jednu míň, tak nebudu vědět kterou oželet.  Zdenek
Smysluplný počet hlav révy, 3.2.2017
Děkuji. Já budu sázen jen 5 sazenic k jižní stěně garáže. Stolní odrůdy Vostorg, Galahad, Prezent, Vanessa a Bv 16 20 2 Zlata, od sebe cca 110cm. Taky bych pořeboval vedení na jeden tažeň. Dnes mi má přijít kniha o pěstování révy (tady na fóru... celý příspěvek >
Kadeřavost - postřik dnes?, 2.2.2017
Tak hlevně že jsme všichni bez kadeřavosti :) Já mám zatím dvě brosvoně a jednu nektarinku. A jelikož mám broskve hoodně rád, pohrávám si s myšlenkou dokoupit cca 200m2 pozemku a vysadit broskve ve větším počtu druhů. Zatím mám klasiku redhaven,... celý příspěvek >
Smysluplný počet hlav révy, 2.2.2017
Máte to parádní. Vedení máte na jeden tažeň? Něco takového taky budu letos zakládat.   Zdenek
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika