Příspěvky uživatele - 44.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chemstop - na kmínek, ano či ne?, 5.4.2017
Myslím že obyčejná lepící páska přestane lepit po pár deštících. Já o víkendu aplikuji Chemstop na tu malířskou pásku a uvidíme...  Zdenek
Chemstop - na kmínek, ano či ne?, 4.4.2017
Pravda, dokonce jsem viděl jak napadají i berušky (slunéčka) které mšice požírají.
Chemstop - na kmínek, ano či ne?, 4.4.2017
To jsem právě dělal. Když jsem postříkal stomek Mospilanem, tak si na něj začali nosit mravenci mšice po nějaké době znovu. Když jde jednoduše odstranit příčinu bez chemie, proč to neudělat?
Chemstop - na kmínek, ano či ne?, 4.4.2017
Ono pokud jsou stromy už vzrostlejší, nebo velký sad, tak bych to taky asi tak neřešil. Ale viděl jsem u sebe co dokáží 1. sezónu po výsatbě. Mšice nanošené na každé větvičce (pokroucené listy), sání stopek lístků na meruňkách. On byl vidět na... celý příspěvek >
Chemstop - na kmínek, ano či ne?, 4.4.2017
Díky, o víkendu to "napaplu". Vím že mravenci jsou chytří, stačí i lístek, který se občas dotkne kůlu, mravenci si na to klidně počkají.  Zdenek
Chemstop - na kmínek, ano či ne?, 4.4.2017
Já bych řekl že lepidlem na kmínek (je ho tam ninimum a na dřevo se asi moc nepřilepí.
Chemstop - na kmínek, ano či ne?, 4.4.2017
Také tam asi dám tu papírovou pásku. Budu v části zahrady zakládat nový trávník, tak se ke stromkům nějaký čas nedostanu a mravenci by měli rej. Jak širokou používáte, mrknu co mám doma, ale to bude ai úzké. Díky. Zdenek
Chemstop - na kmínek, ano či ne?, 4.4.2017
Mám mladé stromky 2.a 3. sezona. Loni jsem přímo na mladé kmínky aplikoval Chemstop. Někde jsem četl že jim to moc neprospívá a může je to zcela zahubit. Jak se tedy bránit proti mravencům, kteří si na mladé letorosty nosí nejen mšice, ale i nejspíš... celý příspěvek >
Rozkvétání 2017 M+B, 4.4.2017
Tak těch pár květů co zůstalo na broskoních a nektarince zatím ještě nekvete, ale už jim moc nechybí. Zítra u nás má začít pršet čt, pá potom hodně foukat. Pokud nevyletí včelky, nezbude mi ani na to ochutnání. Kioto a Leskora je asi v polovině... celý příspěvek >
Třešeň Sweet Early, 3.4.2017
Kdy můžu vyloupnout pupeny na kmínku špičáku výše zmíněné třešně? Někdo říkal hned, já zase četl po rozvinutí pár lístků.  Díky Zdenek
Rozkvétání 2017 M+B, 3.4.2017
ježiši vítr samozřejmě :)
Rozkvétání 2017 M+B, 3.4.2017
U nás dnes pršet nemá, tak snad to večer budu moci postríkat proti monilii i přes ten silný výtr, který nemá ustat ani vešer. Ale stromky mají do dvou metrů, něco by na nich ulpět mělo :) Jinak k tématu Kioto kvete necelá polovina stromu, Leskora... celý příspěvek >
Moje první jablon - řez?, 31.3.2017
V první řadě měl být u kmínku kůl, který by stromek držel ve větru a zároveň by jste si kmínek srovnal. Kolem stromku udržovat kruh bez trávy a plevelů. Se střihem Vám poradí jistě někdo povolanější.  Zdenek
Rozkvétání 2017 M+B, 31.3.2017
Kioto začíná ukazovat košilku. Leskora zatím nic. Na příští týden hlásí přízemní mrazíky.  Zdenek, slavkovsko
Rozkvétání 2017 M+B, 27.3.2017
Ještě že u nás nic nekvete. Dnes ráno - 3,2 °C.  Zdenek, Slavkovsko
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika