Příspěvky uživatele - 44.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pocta Rubinole, 12.4.2017
Děkuji Vám pane Hlavatý. Nešlo mě tak o to kolik nechat plodů, ale spíš kdy udělat probírku a čeho (poupat, květů, plůdků). Loni jsem vyštipoval poupata, letos udělám probírku dle rady výše koncem června.  Děkuji. Zdenek
Angrešt a rybíz 2017, 11.4.2017
Tak to je pěkná plantážička :) Zlatý fík ošetřujete proti padlí? Já jsem vybíral "rezistenty", ale loni se padlí na některých nově vysazených angeštech objevilo. Tak jsem raději při poupěti stříknul Discusem.  Zdenek
Pocta Rubinole, 11.4.2017
Děkuji. Šlo mě hlavně o to kdy otrhat květy / plody. Malé stromky jsem chtěl, jen jsem myslel že Rubinola na M9 bude menšá než Rozela na M26. Díky za vysvětlení. Plůdky tedy protrhám až koncem června. Loni jsem podle souseda uštipoval ještě nerozvité... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 11.4.2017
Mám třetí sezonou Rubinolu (M9) a Rozelu (M26). Jsou to ještě docela malé stromky, Rozela kupodivu menší než Rubinola. Na květy nají nasazeno tak, že z každého pupenu kde jsou lístky je ružice poupat. Mám je odstranit ve fázi poupěte, nebo později?... celý příspěvek >
Kvitnú jablone, 10.4.2017
Měl jsem pro stromky vytýčený prostor, tedy raději dám víc druhů menších stromku, proto ty slabě rostoucí podnože. Nemám problém jim dodat zálivku a kolem stromků udržuji bez trávy a plevelů. S podnožemi i odrůdami co jsem vybral jsem... celý příspěvek >
Kvitnú jablone, 10.4.2017
Mám třetí sezonou Rubinolu (M9) a Rozelu (M26). Jsou to ještě docela malé stromky, Rozela kupodivu menší než Rubinola. Na květy nají nasazeno tak, že z každého pupenu kde jsou lístky je ružice poupat. Mám je odstranit ve fázi poupěte, nebo později?... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 7.4.2017 Obsahuje fotku
A ještě přidám letošní kvetoucí angrešt.
Angrešt a rybíz 2017, 7.4.2017 Obsahuje fotku
Přidám fotku loňského Paxu, bohužel jsem ochutnal jen jeden, ale za mě výborná chuť.  Zdenek
Angrešt a rybíz 2017, 7.4.2017
Téměř všechno ovoce tady má svoje vlákno. Pojďme se sem podělit o zkušenosti s konkrétními odrůdami, jejich pěstováním, chutí... Mám mladé rostliny, které mají druhou sezonu.  Z angreštů a rybízů jsem vybral tady z recenzí a z mojí minulé... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 6.4.2017
jj, to je přesně ono. Takže můžu stříknout o víkendu Mospilanem. Děkuji. Zdenek
Postřik na pilatku, 6.4.2017
Dnes jsem kupoval Mospilan. V zahradnictví paní říkala že proti je pilatce jen na jabloně. Na švesky prý není vhodný??
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 6.4.2017
V loňském roce jsem našel na mladých jabloních pár nově rašících lístku "slepených" a v nich nějaká housenka. Co to bylo, jak tomu letos předejít?  Děkuji Zdenek
Černý a červený rybíz, a angrešt - jaká odrůda?, 5.4.2017
Já černý rybíz nejím, ale co vím tak ženě a dceři chutná.  Zdenek
Černý a červený rybíz, a angrešt - jaká odrůda?, 5.4.2017
Já jsem čerpal některé info třeba tady tu. Vybral jsem a loni zasadil angrešty Niesluchovski, Pax, Remarka, 2x Prima, Karát a Rolondu. Z rybízů Rovadu, Rosetu, 2x Blanku a Titanii.  Zdenek
Rozkvétání 2017 M+B, 5.4.2017
Nektarinka Venus začíná nakvétat. Tedy těch pár kvítků co zbůstalo po zimě. Loni díky zmrznutí květů je hodně přehoustlá, pokud budu chtít pár plodů ochutnat, budu muset nechat i nějaké nevhodně rostoucí větvičky.  Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika