Příspěvky uživatele - 206.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kosa, 13.12.2016
Zahradu 2000m jsem kosil nadvakrát. Pokosil vždy jen 1000m a odvozil na kompost. Byl jsem mladý a sekal jsem silově naprosto nezkušeně. "Posiloval jsem." Dříve sekávaly kosou i staré babky. Důležité je držet kosu lehce v ruce, aby vám z nich... celý příspěvek >
Včely na malinách, 7.8.2016
Pane Vysloužile píši zde něco pro mne samotného vzhledem ku včelám nečekaného.  Vážím si vašich fundovaných znalostí a jejich šíření zde na fóru. Překvapuje mě vaše zbytečná nedůvěra k mému příspěvku.
Včely na malinách, 6.8.2016
Nerad vnucuji svůj poznatek, ale ta nedobrá chuť a velice tmavá barva byla silně ovlivněna třešňovou šťávou. Pokládám se za realistu a nikdy bych zde nepsal něco co by bylo nedostatečně prokázané. Záměrem mého příspěvku bylo pravdivé vylíčení určité... celý příspěvek >
Včely na malinách, 3.8.2016
Psal jsem o medu, který vznikl sáním na zřejmě padaných třešních. Nebyl to med z květů třešní. Proto ta velice tmavá barva a chuť posunutá k chuti třešní. Očekával jsem chuť medovou, ale... 
Včely na malinách, 1.8.2016
Včely když nemají v teritoriu pastvu, vrhají se na ovoce. Osobně jsem zažil třešňový med. Byl dehtové barvy a docela hnusný.  Letos mi hospodaří na Malvazince a broskvích. Plody Malvazinky jsou téměř k nepotřebě, protože stačí malé napíchnutí a... celý příspěvek >
Malvazinka, 24.7.2016
Mám Malvazinku v Bradýse n/L a zatím je docela kyselá. Je dosti napíchaná vosami, většinu úrody asi seberu pod stromem. Mám na Malvazince naroubovanou Zelenou renklodu a Nancy a to je jiná chuťová kategorie. Malvazinka je z mých sliv nejvíce chutná... celý příspěvek >
Sklizeň česneku 2016, 6.7.2016
Je akorátní. Také jsem česnek vyndal a dal sušit.
Kroucení natě cibule, 3.6.2016
Netkanou f. jsem na cibuli zkusil a osvědčilo se.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 31.5.2016
Teď dosti rychle vysychá voda v nádobkách s řízky. Myslím, že by bylo dobré zalévat dešťovou vodou, aby se nezvyšoval poměr rozpuštěných minerálů a neměnilo se nepříznivě ph.
Kadeřavost v květnu, 14.5.2016 Obsahuje fotku
Druhotná kadeřavost se projevila u mě v tomto týdnu. Malé stromky, zcela bez kadeřavosti,  se nyní potýkají se silným napadením.
Muchovník - jakou odrůdu, 16.4.2016
Paní Lído, můžete vložitt foto vašeho muchovníku? Děkuji.
Rajčata - moc brzy vysety - co s tím?, 22.3.2016
V kelímku - nic moc. Zasadil bych je do papírových krabic vyložených nepropustnou folií. Později k nim dal hůlky, třeba z rákosu, které bych před přenesením na záhony, vně provázal provázkem. Pěstuji tak rajčata, která při převozu na zahradu mírně... celý příspěvek >
Lišejník po "padesáté", 21.3.2016
Zkuste předjarní postřik vápenným mlékem.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 8.3.2016 Obsahuje fotku
Přidávám taky foto mého pokusu.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 8.3.2016
Neklesejte na mysli. 9..2. jsem založil 2x révu. Jedna už je v květináči a u druhé se nyní objevil jeden kořínek.  Založených 7 řízků révy ze dne 20.2. také obrazilo a kořeny zatím žádné. Řízky kiwi samce. Založeny koncem prosince. Ze 3 ks... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika