Příspěvky uživatele - 206.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek v zemi?, 23.2.2016 Obsahuje fotku
Fotka česneku z 18. února v Praze. Obavy žádné.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 5.2.2016 Obsahuje fotku
Moje sazenice actinidie arguty zakořeněná ve fasádní vlně shodila listy, /byly napadené něčím, co připomínalo svilušku /  nyní znovu obrazila a úspěšně se vyvíjí. Jak jsem napsal výše, její řízek byl založen koncem léta. Při zakořeňování asi... celý příspěvek >
Chovani vlastnich opylovacu - samotarske vcely (mason bees), 29.1.2016
Pane Machu, co je to za ty bílé balíčky umístěné v bedničkách se včelkami? Slouží k zajištění vlhkosti? Mohou se zimovat ve vlhkém sklepě? Při kolika stupních by bylo zimování nejvhodnější? Děkuji.
Řez meruňky, 19.1.2016
Koruna by rozhodně neměla přesahovat svým půdorysem sousedův plot. Když zanedbáme třeba stínění malého pozemku, je soused obtěžován opadem ovoce. Před výsadbou stromku je třeba domyslet jeho výsledný tvar v letech v nichž by měl dosahovat plné úrody.... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
Pálím v upraveném starém 200 litrovém sudu. Dosáhne se vyšší teploty a mokré větve krásně shoří.
Jak na rejska?, 18.12.2015
V chatě mám permanentně nalíčené pastičky na myši. Jako návnadu používám oříšky. Letos jsem odchytil 2 rejsky. Jsou prťavý, všude se dostanou.
Motor čerpadla vodárny MINI-3, 8.12.2015
Zrušil jsem malou vodárnu MINI-3. Byl u ní 3f motor 2,2kW. Poraďte jeho možné další využití.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 6.12.2015
Jak přezimujete vaši sazenici z 10.10.? Vydrží do jara?
Ochrana hroznů proti ptákům, 12.11.2015
Navlékám na hrozny sítky, které se používají na ochranu litrových lahví s chemikáliemi. Před kosáky chrání a vosy jsou z nich také rozpačité. Nahoře na hroznu stáhnu při přivázání a dole nechávám otevřené. Na mých asi 60 hroznů stačí a je to hodinka... celý příspěvek >
Založení ořechového sadu, 9.11.2015
Proč rovnou celý sad? Kde budete sušit metráky ořechů? A pokud možno v jedné vrstvě.
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika