Příspěvky uživatele - 15.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování okurek na tykev 2016, 31.3.2016
Ja som vysieval uhorky Twenty F1 uz 15.2. Momentalne su uz v skleniku, maju asi 40 cm vysku. Vrublovanie uhoriek som este nikdy nerobil, ale je to fakt zaujimava myslienka a asi to hned vyskusam.
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 31.3.2016
Vysevny substrat je absolutny predrazeny marketingovy nezmysel. MAte vela penazi, tak to kupujete. Keby ste museli setrit, tak nebudete za to vyhadzovat peniaze. Kupil som 50L zahradny substrat v bauhause za 1.50eur. Miesal som ho v pomere 2:1 so... celý příspěvek >
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 30.3.2016
Ja nepikyrujem. To je strasna babracka. Sadim priamo do kelimkov. Ked mam viac semien davam po 2-3, ked mam malo, tak len po jednom. Ak nieco nevzide, tak neskor pouzijem kelimok na nieco ine...
Papriky 2016, 26.3.2016 Obsahuje fotku
Papriky mi za mesiac paradne narastli. Sweet palermo z paprik z kauflandu uplne lame rekordy. Vyklicili vsetky a pekne idu do vysky. Nemam pocit, ze by sa extremne vytahovali, ale maju pekny vysoky vzrast. Prave cestuju do sklenika, uvidime ci to tam... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 26.3.2016 Obsahuje fotku
Tak moje sadenice rajcin uz asi pojdu dnes prec z domu, lebo sa neskutocne vytahuju. A asi uz ani nemaju dostatok zivin v tych kelimkoch. Buduci tyzden ma prist vacsie oteplenie, tak v skleniku uz snad vydrzia.
Moj sklenik z CD profilov, 23.3.2016
Zbytocne tu riesime riesenie, ktore sa pouzit neda. Jednoducho nemozem pouzit 10 kvapkovacov s prietokom 2L/hod na cerpadlo, ktore dava 2400L/hod. Tymto sposobom by som cerpadlo pretazil a ochrana by ho vypla, alebo nie a rovno by sa znicilo. Bez... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 23.3.2016
Tak ta uspesnost stupa aj u mna, v mojej stavebnej vlne. Dalsie dva odrezky Monarch a dva Preobrazenie pustili korene. Takze nakoniec som celkom uspesny, na domace mnozenie je to dobry postup. A celkom zadarmo. Akurat to trva velmi dlho, korene su az... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 22.3.2016
Ja viem, ze existuje riesenie s kvapkovacmi. Ale ako som pisal, absolutne je to pre mna nevhodne. Musel by som ich kupit 1200ks. A potreboval by som dlzku 400m. To fakt nemam sancu nieco take zrealizovat v mojom skleniku. Moje riesenie ma nestalo... celý příspěvek >
Rajčata - moc brzy vysety - co s tím?, 22.3.2016
15cm je uplne v pohode. Moje paradajky a papriky maju uz 40cm. To uz je trochu problem. Uhorky maju 30cm. Musi to uz ist z domu...
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 21.3.2016
No ja mam problem. Celkom dobre zakorenuje Nizina, uspesnost tak 4/5. Ale Monarch mi pustil koren iba jeden z 5 a rovnako aj Preobrazenie. Niektore orezky mi pomerne rychlo ozeleneli, ale korene nepustili a postupne zoschli. Je dost mozne, ze nemam... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 21.3.2016
No uvidim v lete, zatial som to len tak raz testoval a prislo mi to celkom ok. Pre mna je podstatne dostat vodu do zeme a nie ju rozlievat po povrchu. Obavam sa totiz slimakov. A taktiez nechce podporovat burinu. Chcem vodu dostat do zeme ku korenom.... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 19.3.2016
Netreba to komplikovat. To co doporucujete by tento system velmi predrazilo. Vyrobcovia nevedia co pytat za kvapkovace a kvapkaci system. To vsetko vyzaduje tlakovvu nadobu, regulator, filtre, atd... Ja mam len jednoduche ponorne cerpadlo a na nom... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 19.3.2016
Uvidim. Ja to tam uz asi zasadim, najblizsie sa ma uz len oteplovat. Do polky dubna urcite cakat nebudem. 10mm polykarbonat izoluje lepsie a tak by kratkodoby pokles teploty pod 0C nemal rastliny poskodit...
Moj sklenik z CD profilov, 19.3.2016
Ok. Som velmi rad, ze ste spokojny. Kazdopadne ani lanitplast mi neprisiel pri obhliadke ako pevny a kvalitny sklenik. Polykarbonat je pripevneny sponami, tu na fore sa na to ludia casto stazuju ako im pri vichrici dosky odletuju. JA som v silne... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 19.3.2016
Rozdiel musi byt vyrazny. Pozrite si koeficienty tepelneho odporu pre 4mm a 10mm. Samozrejme pri klasickej konstrukcii, kde je ocelovy alebo este horsie hlinikovy ram vystrceny do priestoru, tam to nepomoze. Hlinik ma stonasobne vyssiu tepelnu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika