Příspěvky uživatele - 15.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moj sklenik z CD profilov, 18.3.2016 Obsahuje fotku
Kedy zvyknete sadit do skleniku? Mna uz to hodne laka, sadenice mam uz vysoke, vo vnutri mi zavadzaju? Papriky, rajciny aj uhorky tento rok rastu nejako rychlo. Najradsej by som to uz vsetko dal do sklenika, nech sa to tam rozvija. Denne... celý příspěvek >
Bytelný skleník ze skla pro malou zahrádku, 28.2.2016
Tu sirku treba dobre zvazit. Sam som si robil sirku len 2.1m a je to hodne malo vyuzitelneho priestoru. Sklenik by mal byt siroky aspon 2.4m, inak je tam malo priestoru. Polmetra v strede zaberie chodnika zvysny priestor je tak na jeden rad rajcin a... celý příspěvek >
Polyversum Biogarden, 27.2.2016
Ja som mal minuly rok problem len s praskanim rajcin. Ziadne ine choroby. Pomaha polyversum aj na to praskanie?
Papriky 2016, 27.2.2016
No to neviem. Tuto odrodu som este nemal. Ale tu na fore su obvykle velmi dobre hodnotenia na tento typ papriky.
Papriky 2016, 27.2.2016
Kludne sa pytajte...
Papriky 2016, 27.2.2016 Obsahuje fotku
Paprikam sa tento rok nejako dari. Velmi dobre rastu, najma semienka z cervenych dlhych kapii z kauflandu - sweet palermo su necekane uspesne v raste. Vzisli velmi rychlo a paradne rychlo rastu. Nevytahuju sa. O chvilu nebudem vediet co s nimi a budu... celý příspěvek >
Papriky - klíčivost semen, 27.2.2016
Mne sa klicenie celkom dari. Uspesnost tak 90%. Jednoznacne vyhravaju semienka z dlhych cervenych kapii sweet palermo z kauflandu. Tie schadzali tak za 1 tyzden a maju 100% uspesnost. Ale rovnako vzisli aj F1 kubista, Rubinova, Komtesa F1 a... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 21.2.2016 Obsahuje fotku
Pokracujem v dokoncovani sklenika. Osadil som betonove obrubniky a dlazbu na chodnik. A pripravil som si jednoduchy zavlazovaci system na leto. Pouzil som 3litrove kanistre z vody do ostrekovacov. Vzhladom k tomu, ze mam v studni pomerne silne... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 21.2.2016 Obsahuje fotku
Davam stavebnej vlne este jednu sancu. Tentokrat to robim poctivejsie. Vlnu som dobre vycistil a premyl v horucej vode. Pouzil som hrusie a kvalitnejsie odrezky, ktore mi zostali po reze vinica. A pouzil som aj stimulator zakorenovania. Tak snad sa... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 21.2.2016 Obsahuje fotku
To co radite by som urobit mohol. Necham tazne tak dlhe, aby mi zaplnili celu drotenku a vylomim potom niektore ocka, aby tam zostalo len tych 10-12 vyhonkov. To sa mi zda ako najlepsi kompromis. Co sa tyka ohybania, tak som sa bal to viac ohnut.... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 21.2.2016
Tak ja tomu potom nerozumiem. Najskor mi pisete, ze viac ako 3 sadenice nemam davat, lebo to bude prehustene. Tak som tam teda dal iba 3 a urobil som RH vedenie ako ste mi doporucovali, tak aby som vyuzil celu plochu vedenia. Lenze ako to teraz... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 20.2.2016 Obsahuje fotku
Ùrobil som jarny rez. Snad som to urobil spravne. Rezal som prvykrat, vinic bude mat druhy rok. Len sa mi zda, ze tie tazne su prilis dlhe. Pise sa, ze tazen ma mat 8-10 ociek a mne to vychadza na 18-20 ociek. Co s tym, mam to nechat tak, alebo... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 7.2.2016 Obsahuje fotku
Prvy tohtorocny teply vikend som vyuzil na dokoncovacie prace na skleniku. Vysavacom som vysaval vzduch a vodu z polykarbonatu. V miestach, kde je prevrtany, kondenzuje voda pomerne vydatne. Tie silikonove podlozky to fakt neutesnia. Trochu som... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 3.2.2016 Obsahuje fotku
Nasiel som vonku na ceste kus stavebnej vlny, tak som ju zobral domov na pokusy. Napichal som do nej zopar odrezkov z hrozna, co mi tento rok vyrastlo a teraz cakam. Je to uz asi 2 tyzdne a zatial sa nic nedeje. Vlna bola velmi dobre nasiakava,... celý příspěvek >
Rozvod vzduchu, 3.2.2016
1A je uz hodne vysoky prud. Pod nazvom "malý 12v. ventilátorek" predstavujem nieco tak do 200mA. Cize asi toto. To znamena, ze by to fukalo tak 150-200hodin.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika