Příspěvky uživatele - 15.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba do skleníku, 11.3.2017
U nas boli minuly rok tiez mrazive noci, ale v skleniku mi nezmrzlo vobec nic. Takze tento rok sa uz neobavam a som odvaznejsi. Vysadzam skor...
Výsadba do skleníku, 11.3.2017
Ja mam nevykurovany sklenik, ale termoziolacny z polykarbonatu 10mm. Celu zimu tam pestujem spenat, salat, cibulku a redkovku. Postupne to konzumuje. Pred tyzdnom som tak uz zasadil rajciny, vysievane na silvestra a zda sa, ze dobre tam prosperuju.... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 7.3.2017
To je take jednoduche a bezproblemove zavlazovanie co bolo takmer zadarmo. Mam silne cerpadlo v studni, bez prislusenstva, takze nemozem pouzit kvapkovu zavlahu. Neviem regulovat tlak a prietok bez toho, aby som trapil cerpadlo. Toto riesenie mi... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 6.3.2017
To je na zavlahu.
Jak zateplit základy zapuštěného skleníku?, 25.2.2017
Nic lepsie nevymyslite ako je klasicka a osvedcena konstrukcia u pasivnych domoch. Zaklady je potrebne oblozit z vonkajsej strany polystyrenom. Doporucujem aspon 10cm. Standardne sa dava XPS, ale je priserne drahy oproti klasickemu EPS. V poslednej... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 2.2.2017
Tak sa mi podarilo kupit sweet palermo v tescu. Balene po dva kusy, nadherne cervene, dlhe asi 30cm a naozaj sladke. Zajtra ich zasadim...
Papriky pro 2017, 28.1.2017
Tento rok neviem nikde kupit tie paradne papriky sweet palermo, s ktorymi som bol minuly rok nadmieru spokojny. Takze asi budem musiet pouzit odlozene semienka z urody v minulom roku. Ale radsej by som pouzil vlastne. Vo vsetkych obchodoch sice... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 28.1.2017
Cherolla je jedna z najlepsich rajcin co so mal moznost pestovat. Vyborna chut, nie je neprijemne sladka, vysoka urodnost. Velkost tak akurat do pusy. Ma tenku supku, takze vonku moze praskat ked pride dazdive obdobie, ale nie je to kazdy rok. V... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 14.1.2017
Ja som vysial uz na silvestra. Tento rok to bude sweet palermo (ak je to hybrid, tak to bude uz F3), dalej kubista F1, garnet F1, anthea, anka, rubinova a chilli habanero... A dnes uz ako prva schadza anthea...
Rajčata 2017, 4.1.2017
Ja som vyberal sklenikove typy rajcin. Su vraj odolnejsie na vysoku teplotu. A rastli naozaj dobre aj plodov mali vela. Ale praveze hladam teraz nejake odrody mensieho vzrastu a s celkovo pomalsim rastom a moze byt aj mensia urodnost. Zatial... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 4.1.2017
Aha. Tak s tou Phantasiou mi to uz je jasnejsie. Co sa tyka teploty v skleniku, no tak je samozrejme vysoka. Jedna sa o juzne slovensko. Ale cele leto je sklenik otvoreny, dvere na oboch stranach. Cize teplota je priblizne rovnaka ako vonku, ma... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 3.1.2017
Vsetky boli pravidelne zastipovane vratane krickovych. Taktiez boli zakratene v maximalne vyske, okrem cherroly. Cim som si vlastne zastavil urodu na jesen. Tyckove uz nemali z coho rodit, v skleniku rodili uz len krickove a cherrola.
Rajčata 2017, 3.1.2017 Obsahuje fotku
Este pripojim obrazky z leta, aby bolo lepsie vidiet ten prales. A ak by niekto dokazal idendifikovat o aku odrodu krickovych rajci sa jedna, bol by som mu velmi vdacny.
Rajčata 2017, 3.1.2017 Obsahuje fotku
Zdravim. Poprosil by som o radu alebo doporucenie ake odrody rajcin vyskusat v mojom polykarbonatovom skleniku. Minuly rok som mal prvu sezonu a v principe som bol spokojny akurat mi vadil ten prales, ktory tam vznikol. A kvoli bujnemu rastu som... celý příspěvek >
Klasifikace odolnosti révy vůči nemocem, 7.9.2016
U mna to vymrzlo takmer vsetko. Prvu vlnu mrazov to prezilo, druhu to neprezilo, napriek tomu, ze som to vsetko zakryval hrubymi plachtami. Ale urodu som mal bezproblemov. Vsetky vyhony z podociek mali strapce, niektore aj 2 ks. Musel som urobit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika