Příspěvky uživatele - 15.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moj sklenik z CD profilov, 2.5.2016 Obsahuje fotku
Pridavam dalsie skusenosti. Zacal nam maj a v skleniku vsetko pekne rastie. Papriky, rajciny som tam sadil koncom marca a mohol som aj o nieco skor. Prezili tam aj vonkajsie mrazy k -5C, bez toho, aby som tam musel prikurovat. Teplota vo vnutri... celý příspěvek >
Papriky 2016, 2.5.2016
U nas klesala teplota vonku k -5C, ale v skleniku to pod 5C nekleslo. Vsetko to tam prezilo bez ujmy a nemusel som vobec prikurovat. Myslim, ze polykarbonat je rozhodne najlepsi material na stavbu sklenika.
Papriky 2016, 26.4.2016
PETky su na akumulaciu tepla. Kanistre v zemi na zavlahu.
Co Vaše réva 2016, 26.4.2016
Tak polovica vyhonov na preobrazeni to ma za sebou. Nizina tiez poriadne schytala. Monarch zacal pomaly rasit a este neviem ci to tiez schytal. Tato noc bola hodne agresivna a nepomohlo ani prekrytie plachtami. Ale bez nich by uz asi bolo kompletne... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 24.4.2016
U mna to vyzera, ze je uplne jedno ci da odrezok do stavebnej vlny aj s ockom alebo bez ocka. A taktiez ci sa pouzije stimulator zakorenovania alebo nie. Myslim, ze to boli vyhodene peniaze. Nezakorenilo mi len par kusov z prvej aj druhej vlny.... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2016, 22.4.2016 Obsahuje fotku
Preobrazenie uz mna nasadilo tento tyzden vysoke tempo. Cez vikend len zacalo pucat a za 5dni ma uz 5cm vyhony. A neublizili mu ani ranne mrazy tento tyzden. 2x som musel rano skrabat namrazu na aute. Ale vinic je v pohode. Monarch este spi a... celý příspěvek >
Papriky 2016, 22.4.2016 Obsahuje fotku
Tak co, ako to vidite s urodou tento rok? Uz kvitnete a plodite? Papriky su uz skoro mesiac v skleniku a paradne nasadzuju kvety a plody. Vyzera to na celkom skoru a bohatu urodu. Najma to sweet palermo z plodov z kauflandu rastie a kvitne... celý příspěvek >
Rajčata do skleníku - je už čas?, 16.4.2016 Obsahuje fotku
Ja som v skleniku sadil uz 25.3. a myslim, ze som mohol aj skor. Celkom pekne to tam uz rastie a zacina to kvitnut. Dnes tam bolo 39C. Vetranie mam nastavene tak opatrne, ale uz sa musia okna viac otvarat.
Jak zachránit sazeničky rajčat?, 13.4.2016
Pravdepodobne zly substrat. Maval som podobne problemy so substratom z baumaxu a od agra. Tento rok som pouzival najlacnejsi zahrany substrat z bauhausu. Miesal som ho s 1/3 zeme zo zahrady a kazdy kelimok som zalial horucou vodou a dal na 3... celý příspěvek >
Roubování okurek na tykev 2016, 9.4.2016 Obsahuje fotku
Mne sa raz uhoriek v skleniku pozastavil. Vo vnutri rastli velmi rychlo, ale v skleniku akosi nevladzu. Jednu rastlinu som mal zlomenu, ale dal som jej este sancu a za par dni sa z toho dostala a rychlo pokracuje v raste a uz kvitne. Je vidiet, ze to... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 9.4.2016 Obsahuje fotku
Tak nakoniec sa ukazuje, ze stavebna vlna je uplne v poriadku a bez problemov to zakorenuje aj v nej. Len to chce svoj cas, trva to minimalne 2 mesiace. Uspesnost je tak 90%. Zakorenene odrezky postupne presadzam do bezneho zahradneho substratu s... celý příspěvek >
Papriky 2016, 9.4.2016 Obsahuje fotku
Ja mam papriky uz 2 tyzdne v skleniku a zda sa, ze sa im tam dari. Bolo pekne a slnecne pocasie, teplota v skleniku dosahovala 30C. Este mi zostali nejake sadenice doma a hlavne sweet palermo sa taha do nebies, prekonalo 50cm vysku a zacina... celý příspěvek >
Vyber odrod + vysadba, 9.4.2016
To s tym slovplantom je fakt pravda? Tiez som kupoval drahe sadenice, kvoli slubovanej odolnosti. Ako je na to realne s odolnostou Monarch, Nizina a Preobrazenie?
V ktere fazi predpestovani sesazovat papriky do dvojice, 4.4.2016
Ja som sadil po 2 semienka pri seba, asi 1cm od seba. Do kelimku. A rastu pekne vedla seba. Su potom vyssie a pevnejsie ukotvene v zemi a lepsie odolavaju vetru.
Kdy pikýrujete rajčata a papriky, 1.4.2016
No to som zabudol povedat, ze kvoli tomu, ze nemam rad poletujuce musky okolo sadenic, nechavam vrece so substratom vonku dobre premrznut. A potom, ked to dam do kelimku, tak to dobre zalejem horucou vodou z rychlovarnej kanvice a dam este na nejake... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika