Příspěvky uživatele - 15.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klasifikace odolnosti révy vůči nemocem, 3.9.2016
Moja tohtorocna skusenost: Monarch Perenospóra 7 bodov Múčnatka 5-7 bodov Botrytída 7 bodov Bez postreku zatial v pohode. Strapce uz asi uplne dozreju, spodne listy zacinaju schnut, neviem ci to je mucnatka alebo... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 1.9.2016 Obsahuje fotku
Zda sa, ze boj s mucnatkou je na tento rok skonceny. Strapce pekne dozrievaju. Tie ktore nepopraskali pred mesiacom, tie uz dalej nepraskaju. Napriek tymto problemom povazujem druhy rok pestovania hrozna a prvy rok urody za nadocakavanie... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 31.8.2016
Zda sa, ze je to uz v pohode, strapce su pekne a nepraskaju dalej. Uz sa daju konzumovat. Zatial je nasim favoritom monarch, ma krasne strapce a paradnu chut. Teraz som cital takyto clanok: Pro použití do vinic využívají biovinaři například... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 22.8.2016
Ok, takze sa to dostalo uz aj ku mne. Poskodene strapce som odstranil a aj chytene listy. Snad to este tych par dni vydrzi kym zvysok dozreje. Co si myslite o biologickom pripravku AQ10? Mate niekto s tym skusenosti, ma to zmysel pouzit? Klasicku... celý příspěvek >
Vinic ako zivy plot, 20.8.2016 Obsahuje fotku
Pripajam par aktualnych obrazkov po roku. Priznavam sa dobrovolne, ze nie vzdy som sa uplne drzal doporucovane rady a postupy, ale zda sa, ze ziadna velka tragedia sa nekona a vinic rastie. Plni aj funkciu, ktoru som chcel, cize robi zivy plot.... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 13.8.2016
Tak mozno specialne pre vas ponuka slovplant na predaj aj dvojrocne sadenice. Tie su predavane vo velkom kvetinaci a su paradne prekorenene. Tie uz tienit vobec netreba a rastu jak burina. Hned dalsi rok mi prinasaju celkom peknu urodu. A myslim, ze... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 12.8.2016
Zas by som z toho nerobil velku vedu. Aj moje vlastne sadenice som vypestovaval vo vnutri a po presadeni von som ich musel tienit, lebo sa velmi lahko spalili. Taktiez ani okolo korienkov by som nemudroval. Kazdy odrezok mi zakorenoval inak. Ale... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 1.8.2016
Kecas, kecas a na otazku si neodpovedal. Pises len same plane kecy... Mas skusenosti s desiatkami odrod, preco nam sem nedas fotky ako ktora odroda momentalne u teba vyzera, nech sa poucime...
Sazenice révy 2016, 29.7.2016
Tak preobrazenie je uz jedle a zda sa, ze najvacsi problem tejto odrody bude absolutne nulova odolnost voci vtakom a osam. Jeden strapec som uz musel odtrhnut, lebo mi tak nezostane nic. Na dalsie som natiahol vrecko zo sietoviny, ale vtaci si s tym... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 26.7.2016
Ja mam monarch, preobrazenie a nizinu. Co sa tyka choroby, tak minuly rok vobec ziadna, komplet zelene listy az do jesene. Daju sa tu najst moje starsie fotky. Tento rok na jar kompletne vsetko omrzlo, takze rast je dobry mesiac oneskoreny. Napriek... celý příspěvek >
Sazenice révy 2016, 25.7.2016 Obsahuje fotku
Ja som velmi spokojny so Slovplantom. Paradny vyber odrod, dobry popis aj pre zaciatocnika. Ceny maju nastavene tak, aby vsetko predali, komu sa nepacia, tak kupovat nemusi. Ja som bol so sadenicami velmi spokojny, paradne to rastlo. Sadene minuly... celý příspěvek >
Moj sklenik z CD profilov, 4.6.2016 Obsahuje fotku
Pridavam fotky na zaciatku juna. V skleniku uz zacina byt prales. Trochu netakticky som doplnil volne miesta medzi tyckovymi rajcinani dalsimi krickovymi. V maji sa zdalo, ze je tam vela volneho miesta. Tie sa vsak zacali neskutocne rozsirovat a... celý příspěvek >
Kampak jste se slimaci letos podeli?, 3.6.2016
Pri Bratislave je ich uz hodne. A su velmi velki, bezne maju cez 10cm dlzky. Vcera vecer som odchytil troch a dnes rano pred siestou som nasiel dalsich styroch. A uz su vidiet aj mlade, maju tak 1-2cm a vyliezaju mi na sklenik...
Choroba rajce, 8.5.2016
Od agra som mal problem aj ja. Aj ten co predaval baumax pod vlastnou znackou tiez dodavalo agro. A predosle roky som s tym mal problemy.  Tento rok som sa im vyhol, pouzival som len univerzal z bauhausu. Miesal som ho so zahradnou zeminou,... celý příspěvek >
Papriky 2016, 4.5.2016
No ja mam vyhodu v tom, ze mi polykarbonat vypadnut nemoze :-)))) Ale ta tepelna izolacia je obrovska vyhoda polykarbonatu. Papriky, uhorky paradne rastu. Myslim, ze to 7-10dni uz budeme konzumovat. To niektori este len budu sadit do skleniku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika