Příspěvky uživatele - 109.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opadávání švestek - plodů, 18.6.2007
No je pravda, že jsem je při květu nepostříkala. No příště budem chytřejší!! děkuji!
Opadávání švestek - plodů, 17.6.2007
Chtěla bych se zeptat máme 2 mladé švestky ještě neplodily. Jednu nám okousali před 3 lety zajíc a čekali jsme co z toho bude a druhá je stará 2 roky. A ještě neplodila. Letos to vypadalo dosti nadějně. Kvetla, plodů dost, ale postupně odadávají( z... celý příspěvek >
Kdo mi to okusuje listy a poupata?, 12.6.2007
Simák prý za noc urazí až 50 metrů.Tak proč by to nemohl být on.
Co je to za kytičku?, 6.6.2007
No vypadá to jako nějaký petrklíč!
Ohlodané listy paprik, 6.6.2007
Připojuji se k tomu, že to byly ty hajzly slímáčí! Ty žerou všechno co jim přijde pod to jejich tělo!
Velká úroda, 6.6.2007
No jsem teda zděšena té velké úrody slimáků nestačím solit! Už jsou tak oprásklí, že mě lezou do pytlů ve kterých mám rajčata. Možná by měli vymyslet nějakou celoplošnou deratizaci!! To přece nejni možné!!S pozdravem Martina k.
Rozmnožování ruží, 6.6.2007
Třeba to nebude řůže, ale šípkový keř. Nějaká planá růže tak tu bych odstříhla. Jinak děkuji za rady a porady dnes jsem dostla nádherné růže okaté oranžové. Jen je to jedno jaké je období, kdy nejlepé zakořeňují máte to už ozkoušené??? Moc děkuji... celý příspěvek >
Nevíte prosím, co je to za rostlinu? (foto), 5.6.2007
Dobrý den, pro ty kreří jsem chodí asi posledních 6 měsíců ty musejí tuto rostlinu znát. Je to dost časté.
jiřinky ze semen, 4.6.2007
už je mám  2 rokem nechala jsem je i s trulíkem přes zimu ve sklepě a přežily! S pozdravem Martina K.
Co to je za rostlinu?, 3.6.2007
Dorý den, taky ji pěstuji pár let jen se bojím, jesli ty semínka nejsou jedovatá. Mám malé děti a tak se bojím nevíte někdo? Moc děkuji Martina K.
neznámý název, 30.5.2007
My jí říkáme alpská kopretina. S pozdravem Martina K.
neprospívají mi pelargonie, 28.5.2007
Je možné, že na tom má i podíl slepičák. Ale taky bych tu zálivku omezila a zatím i moc nepřihnojovala.
Slímáci, 28.5.2007
Dočetla jsem se, že slimákům nechutná kávová sedlina nemáte s tím někdo zkušenosti? Abych si zahrádku nepřekofeinovala. Moc díky. Martina K.
Neznámá květina, 26.5.2007
Podle mě je to nějaký zvonek polní roste na příkopech.
rajčata na balkóně - kolik do jednoho pytle?, 24.5.2007
dávám taky rajčata do pytle. Dávám jedno rajče, ale nechávám dva výhony a úroda byla!!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika