Příspěvky uživatele - 109.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruška Williamsova, 23.4.2010
Tak jsem si dneska koupila hrušeň Williemsovu doufám že sousedky hruska co jestě neplodila bude stacit k opilení. Staci když kvete nebo ne?? nevim co je to za odrudu. Vite někdo něco o Willemsově více?? Je to podzimní odrůda do kdy vydrží hrušky.... celý příspěvek >
Řez švestek a blům, 18.4.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na řez švestek a blumy cca 4 roky staré nejdříve nám je zajíci okousali a když se z toho dostali a začali plodit tak je manžel dnes je ořezal a fest. A to jsme se dohadovali, já tvrdila, že až po sklizni, ale nic... celý příspěvek >
Doporučte hrušeň, 10.4.2010
Chtěla bych koupit hrušeň. Sousedka má hrušeň, ale bohužel ji neplodí, kvete a má zakrslé plody, ale nic z toho. Asi to bude tím, že není samosprašná. Chtěla bych nějakou pozdní- zelenou co vydrží do ledna -února. A aby plodila co nejdříve do 2let,... celý příspěvek >
odkopek u blůmy, 29.3.2009
Dobrý den, chtěla bych se zepatat jaká je pravděpodovnost, že z odkopku u blůmy se stane plodící stromek. Děkuji Martina K.
roubování, 1.3.2009
Dobrý den, chtěla bych se zepatat kdy je nejlepší roubovat švestky?? nevadilo by kdyby rouby byly nastříhány teď???Děkuji za odpověď M.K.
Hlístice zkušenosti, 8.7.2008
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s hlísticema a slimákama. Chtěla bych si je koupit na ty slimáky co jich je všude jak naseto. Máte někdo s zkušenosti??? děkuji!
Kanadská borůvka - rada, 5.6.2008
máme kanadskou borůvku velkoplodou, asi 4 roky krásně plodila, ale letos nemá žádné listy zato jen květy, ale nevím jesli ji nemám ostříhat na krátko.Aby měla nějaké přírůstky. Hrabanky má dost i zaléváme. ostatní dvě rostou dobře podmínky mají... celý příspěvek >
co to může být za brouka?, 25.5.2008
na ovocných stromech máme černooranžového létavého brouka s delšímy tykadly. Nevíte náhodou jesli to nejni nějaký z mnoha škůdců?? děkuji
Kuna, 24.5.2008
Fakticky jo??? tak to asi nalíčím pasti na krysy!!!
bakopa, 23.5.2008
koupila jsem si bakopu myslíte, že na západě se ji bude líbit mám samozavlažovací truhlíkky. Děkuji
minikivy - poradit, 22.5.2008
tak já už teda nevím co mám!! actinidia deliciosa já myslela, že je to mimikiwi. JInak po překladu je to opravdu samosprašná odrůda. A v květinářstvi se o té odrůdě nic nikde nedopídili. Tak jsem to riskla a koupila si sazenici. Rozhodně dám vědět po... celý příspěvek >
minikivy - poradit, 22.5.2008
Jo bylo to tam napsaný, ale anglicky tak jsem to zkusila napsat sem a dozvědět se od někoho zkušeného.
Podzemnice olejná, 18.5.2008
Mám doma staré buráky tak myslíte kdybych je vyloupala a nechla namočit, že by mě pak rostli???Díky za radu
kandské borůvky, 11.5.2008
dnes jsem dala k borůvkám rašelinu, ale byla namíchaná s pískem nevadí to??? pevně věřím, že ne!!! rašeliny je dosti.
rajčata kdy s nima už ven?, 11.5.2008
Myslíte, že už je vhodná doba dát rajčata ven??? díky!!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika