Příspěvky uživatele - 109.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
můžu to upotřebit?, 11.5.2008
sousedi malovalai a měli na úklid hobliny mohu je upotřebit ikdyž tam jsou ještě zbytky malby?? Ale k čemu???Díky
postřik, 11.5.2008
Chtěla bych se zeptat jeli je možno ještě stříkat proti pilatce?? už asi ne co?? tak jsem to propásla už vidím nějaké napadené!! hrůza!! díky!!
zničená levandule, 4.5.2008
Chtěla bych se poradit koupila jsem si dvě krásné levandule a po 14 dní to bylo v pořádku, ale pak jsem přišla na to že je polámaná. Je možné, že to udělali kočky?? Jinak mě nenapadá kdo by to mohl poničit!! Moc děkuji za jakékoliv zkušenosti!!
Kdo to je?, 20.4.2008
Prosila bych o radu někdo nám odkousává květy u třešní máme jich sice dost, ale je to divné!! Já si myslím jesli to nejni květopas, ale ten je na jahodách. tak se ptím vás zkušených!! A jaký postřik na to!!  Děkuji!!
čínský karafiát, 20.4.2008
Tak to jsem přesně potřebovala se dozvědět.Moc děkuji!! díky
Noční mrazíky, 19.4.2008
děti dopadly dobře a stromky to se ještě uvidí!! díky!!
Jsem se divila, 19.4.2008
to jste mě teda moc udivili, že jse cibule tulipánů vyndávají ze země!! A ještě nějaké cibuloviny se vyndávají ???
Broučci na orchideii, 19.4.2008
Prosila bych o radu na podzim jsem si koupila dvě orchiee.  Rosím je i zalívám, Ale všimla jsem malých bílých broučků co s tím jsem v tomto laik. děkuji.
čínský karafiát, 19.4.2008
Dobrý den, koupila jsem si čínský karafiát je to sice dvouletka, ale podařilo se někomu pak ze semínek vypěstovat další rostlinky?? Díky
čerbivost křupky, 14.4.2008
Každý rok máme čerbivé třešně křupky. Poradíte čím stříkat a hlavně kdy??? Moc děkuji.
Opadávání švestek - plodů, 14.4.2008
mám v okolí švestky jak plané tak i pravé. Ale letos už budu stříkat!! nechci to nechat jen na škůdcích!!Budu o tom informovat!!
Co je za odrůdu Favorit, 14.4.2008
Tak nevím, ale nic nevylučuji!! Má takové větší květy. A kdyby to byla ona tak co by to bylo za odrůdu?? Děkuji
prosím o radu - puklice, 14.4.2008
Již jem dal dva strožky česneku! ale pokusím se to i vyfotit. Ale fakt to vypadá jako struktura dřeva.
Co je za odrůdu Favorit, 13.4.2008
mám jí již 2 roky.  Kvetla, ale loni jsem ji tak důkladně schovávala před mrazíkama až jsem nechtěně otrhala všechny květy.Moc děkuji
prosím o radu, 13.4.2008
nic živého tam nejni jen takové jako nárůstky, které se dají nehtem odstranit.Ale nevím co to je a jak se ta nemoc nazývá.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika