Příspěvky uživatele - 109.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rajčata, 21.5.2007
Chtěla bych se zeptat dáváte teď někdo k roslinám ledek. Je to prý dobré  rostlinky pořebují dusík. Tak doufám, že je uplně neudusím.
pepíno gold, 21.5.2007
Chtěla bych se zeptat, pepíno už jsem přesadila do vetších kvetináčů. Myslíte, že už je můžu nechat venku?? Moc děkuji za odpověď . Letos je pěstuji poprvé.
Usychání afrikánů, 21.5.2007
Také jsi myslím, že jim asi mráz pomohl!  Ale ješte si vysejte nové uvidítě, že  to všechno doženou! Martina K.
Kotvičník, 21.5.2007
Dobrý den chtěla bych se zeptat jesli někdo nemá na prodej semínka kotvičníku je to dobré na snížení tlaku, žlepšení prostaty a na mnoho jiných věci. Moc děkuji Martina K.
okna na všechny světové strany, 17.5.2007
Mám taky okna na západ a muškáty ty nezklamou, ale měla jsem i tabák, verbeny.
chtěla bych poradit, 17.5.2007
No koupila jsem ten Vaniš a docela to zabírá. Ale nikdo mě neporadil na jaké kytky slimaci nejdou? Ale rady ohledně jejich likvidací uvítám. Jinak je sbírám a následně solím. Spozdravem a úspěšnou likvidaci. Martina K.
Tabák okrasný, 16.5.2007
V loni jsem ho měla poprvé v truhlíkách na západ. Na večer opravdu pěkně voní. letos jsem si to vysela po strom, ale bohužel slimáci byly rychlejší!
chtěla bych poradit, 16.5.2007
Dobrý večer, chtěla bych poradit. Nevíte jaká kytka zaručeně nechutná slimákům? Zatím jim co mám na zahradce skoro všechno chutná! Afrikány, durman, jiřiny, podzimka, měsíček,sasanka,kala, jen kdybych si na všechno vzpoměla. Moc děkuji Martina K.
Afrikány, 16.5.2007
A kde je bydlíte někde v horách ne? Já je vysevám rovnou na místo kde je chci mít! jsou odolné!! Martina K.
Jak se jmenuje?, 9.5.2007
je to pryšec  běložitný
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 9.5.2007
já jsi je dělám sama a jsem s nima spokojená kupuji 60 a 50 cm. aby do sebe pasovaly koupím si v galantérii popruhy k batohum a pak jen ty 50 cm nechám 12 místech protavit abych protáhla knoty a je to! pak už jen u novodurytu nechám uříznout trubky 4... celý příspěvek >
ranne tresne, 9.5.2007
Právě jsem se vrátila ze zahrady, ale nechám je ještě chvilku na stromě! Zelené mě moc nechutnají! Moc zravím Martina
mladá třešeň, 20.3.2007
Moc děkuji. Musim teda říci, že jste tady pohotový!! Martina
mladá třešeň, 20.3.2007
V roce roce 2005 jsme si koupili třešeň Rivan a omylem nám zaměnili švestku za  třešeň to nevím co za odrůdu  a tak máme 2 třešně a po roce nám obě plodili sice jen asi 5 třešní, ale moc nenarostly, ale mě to nevadí. Udělali jsme špatně, že... celý příspěvek >
Třešeň, 20.3.2007
No je také možné že nejni samosprašná a pokud v okolí nemáte třešeň tak nevím .Moje sousedka mala tentýž problém, ale my jsme si koupili třešeň a má po problému!
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika