Příspěvky uživatele - 109.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadská borůvka dělám dobře?, 12.4.2008
Mám koupené dvě kanadské borůvky. A rozhodla jsem se dát do spod veliké jámy koňský hnůj. Neuškodí jim to?? nejni čerstvý je starší dobře proležatý pak chci dát hrabanku a ještě substrát na azalky a rododendrony. jedná se mě o ten koňský hnůj.... celý příspěvek >
Jak poznám, že je to blůma?, 12.4.2008
Stromek mám již 4 roky jako jednoletý nám ho důkladně okousal zajíc a od té doby jen roste, ale neplodí!! dělají se tam takové jakoby ostny. Je docela dost hustý Měla by to být blůma. Ale nejsem si jistá jestli nebude planá! Letos to vypadá, že... celý příspěvek >
Kdy je nejvhodnější doba, 12.4.2008
Na postřik proti červivosti když je plod ještě zelený nevím jak se tomu říka.  je lepší postříkat v květu a nebo po odkvětu a čím moc děkuji.
Jaká je pravdopodobnost?, 12.4.2008
 Já věděla, že to jen tak nebude. A co když je to blůma?? teda měla by to být!  Je to možné?? že má ostny?? a vypadá to, že asi opravdu pokvete! Budu ji dál bedlivě každý den pozorovat! Díky za pomoc!!
Difenbachie, 12.4.2008
Já ji zalelévám teda spíš nezalévám a jde to také! roste a jemoc pěkná. Spíše jí zalévám do misky.
prosím o radu, 12.4.2008
Mám doma asi 2 metry vysoukou Dizygotéku, ale je napdena nějakým lepkavým svinstvem. Kdyby to byla jiná kytka tak už bych ji ostříhala na krátko, ale u této se mě to zdá moc radikalní nevíte jeli by mě obrazila stonky už jsou dosti tuhé. Nemám s tím... celý příspěvek >
Jaká je pravdopodobnost?, 9.4.2008
že mě bude švestka nebo blůma plodit??? před 3 roky nám mladé stromky okousali zajíci a tak nevím jesli je to švestka nebo blůma dělají se takové malé ostny co by to mohlo být spíš??A zatím mě stromek neplodil možná mě letos pokvete. Dala jsem... celý příspěvek >
Poradíte co mám za odrůdu, 9.4.2008
Právě mě kvete má veliké květy. zatím mě ještě neplodila mám ji 2 roky. tak doufám, že letos se na mě usměje štěstí a bude mít plody. Chtěla jsem nějakou rannou a masitou. Ale nevím co by to mohlo být zač. poradíte mi?? děkuji. Vím, že by jich mohlo... celý příspěvek >
pepíno, 9.11.2007
Tak jsem se těšila na plody pepína, ale zklamalo mě to celá rodina se těšila jak to bude chutnat, ale žádný zázrak. Nakonec jsem z toho udělala ovocný salát tam se to malinko zratilo.
malé vajička, 9.11.2007
Na podzim když jsme plely tak jsme viděly pod kameny malé průhledné vajíčka ve velkém množství jsou to vajíčka slimáku tak jsme je hned zlikvidovali udělejte totéž!!!
koupě skleník, 9.11.2007
Dobrý den, ráda bych se s vámi poradila ohledně koupi skleníku. Od jaké firmy je dobrý jeli stačí z baumaxu a nebo jestli je lepší o nějakého výrobce. A kdy je lepší kupovat na podzim nebo z jara???Jedná se mě kolem 4,5 m Moc děkuji
Ploštice - jak se jich zbavit, 6.10.2007
Co já si pamatuji u nás na kmeni lípy jich bylo vždycky strašně moc je to už asi 25 let možná i více a jsou tam furt už je pomalu objevují i moje děti! Tak hodně zdaru! ale kdyby se mě měli objevit v posteli tak to by byl jejich konec! Venku mě... celý příspěvek >
sladká tekutina ze spodu kytek, 16.9.2007
Co mám dělat? Měla jsem to zatím na jedné kytce pokojové, ale už to mám na 4 a jsou od sebe 2 metry co je to zač. Moc děkuji!!
pepíno, 14.8.2007
Právě mám na rostlinkách malé plody ty asi stěží dozraji, že? Na jedné mám už velký plod a začíná žloutnout. Jak mám ještě dlouho čekat jsme dosti nedočkavý a tak bychom ho chtěli utrhnout ne dřív, ale tak né pozdě. Tak tedy kdy? Moc díky.... celý příspěvek >
opádávání květů pepíno, 24.7.2007
Chtěla bych se zeptat kde soudruzi z NDR dělají chybu zalejvám i pohnojím. Ale květy opadávají. Mám ji prvním rokem na jedné rostlině mám jeden velký plod a na druhém 3 malé ale ta třetí nějak zlobí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika