Příspěvky uživatele - 134.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 4.11.2015
Jenže obalované osivo je pro mne zbytečný luxus, zůstanu u svého - jak vy říkáte "mrhače osivem" které mám v podstatě zadarmo. Tohle např Přesný secí stroj 1001-B jsou pro mě vyhozené peníze, a to je ten levnější.
Vcelarstvi, 4.11.2015
U nás toho moc není, jsem v rovině a nejbližší les je asi 7 km. Ale díky právě "kolchozům" které pěstují řepku, jsou dnes výnosy medu nadprůměrné. Být to kousek od lesa, bylo by to ještě lepší, ale i tak se to proti minulosti výrazně zlepšilo.
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 4.11.2015
Dobře, pokud se tak vyznáte v secích strojcích, poraďte jaký je vhodnější.
Bataty, 8.10.2015 Obsahuje fotku
Záleží taky na odrůdě - potřebují 90 až 135 dní aby dorostly a to u nejranějších odrůd. Já mám materiál, který byl vypěstován v Chorvatsku (dle prodejce) a zdá se, že to je při současném klimatu dostačující. Batáty se dají pěstovat i z hlíz, popř. z... celý příspěvek >
Bataty, 8.10.2015
Pokud jste rostlinu sázel 20.7. tak už by vám hlízy neudělala ani v lepších podmínkách. Nechte ji někde v pokoji na okně a v únoru či březnu nařežte řízky - tak asi se 4 listy. Zakořenit a po zmrzlých je dejte normálně na záhon. Můžete je nahrnout... celý příspěvek >
Bataty, 5.10.2015 Obsahuje fotku
Jelikož proběhl první mrazík, rozhodl jsem se dnes - 5. 10. 2015 - vykopat rostliny batátů, které jsem měl na poli. Byla to bída, protože u nás několik měsíců nepršelo. Nicméně něco jsem sklidil a zároveň jsem si nastříhal řízky na příští rok.... celý příspěvek >
Jak vyrobit kvas na vodku?, 27.8.2015
Je to už 40 let a játra mám podle posledních testů v pořádku, oba enzymy, které by svědčily pro toxické poškození jater (ALT, AST) mám v normě. :-)
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 23.8.2015
Ano  - je to on
Šarka u třešně?, 20.7.2015
IiŠárka mi zcela zlikvidovala všechny višně plstnaté
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika