Příspěvky uživatele - 134.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Která rajčata mají "bramborový" list?, 27.4.2017
Ruská odrůda Galina, žluté cherry, má také bramborový list.
Hodně zanedbané pole - co s tím?, 27.4.2017
Pokud nechcete pěstovat brambory tak zorat, zaset hořčici, až odroste tak zopakovat, na podzim zaorat a tam kde chcete mít pastviny zaset pastevní směs. Pak už bych to nechal na zvířatech. Tam kde chcete mít žito zorat o něco dříve a zaset žito. To... celý příspěvek >
Jakon, 19.4.2017
Obávám se, že v 850m n.m. vám asi moc neporoste. Má docela dlouhé vegetační období a nesnáší mráz, nejvíc začíná růst až v druhé půlce léta. Když tak napište na SZ
Slepice - který predátor to udělal?, 3.2.2017
To mi dělala liška - až fotopast ji usvědčila. Dokonce dopoledne u krmítka zadávila 3 slepice, zůstaly tam ležet bez hlav. Hlavy zmizely. V noci si pak pro ně přišla i s liščaty. Schválně jsem je tam nechal, abych je vyfotil. A to zvládla i vytrhat... celý příspěvek >
Ptačí chřipka, 3.2.2017
Jaká vysoká smrtnost - jel jsem přes jednu z obcí kde vybilivšechno, pod jezem desítka labutí a snad stovka kachen - podle toho by musely být dávno po smrti - kromě 2 labutí a jedné kachny tam neuhynulo nic.
Kroucení listů u rajčat - proč?, 3.2.2017
Kompostárny používají odpad od lidí, spousta lidí stříká travník proti plevelům a pak to posečou a vyvezou na skládku org. odpadu. Kompost je pak všechen kontaminován.
Jakon, 27.1.2017
Tak jsem nakonec nevyfotil, omlouvám se, vzpoměl jsem si na to až pozdě. A už zase chystám kaudexy/hlízky na sázení. Je to takové pořád dokola - zasadit, okopávat, sklidit atd.
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 27.1.2017 Obsahuje fotku
Já jsem jednu z muškátových dýní rozkrojil 14 měsíců po sklizni, skladováno př teplotě v rozmezí 19 - 28 C. Byla naprosto v pořádku. Viz foto
Které zvíře zabíjí ptáky a nosí je na jedno místo?, 7.12.2016
Kočka i pes zabíjí pro zábavu.
Pole, 6.12.2016
Pokud koupíte pole které je součásti lánu a požádáte o ukončení nájmu, tak to dostanete zpět a musíte mít přístup. Většinou vám vydají náhradní pozemek někde u cesty, aby jste jim nejezdil po poli.
Pole, 6.12.2016
Pokud skoupí dostatečnou plochu, mohou vyvolat tzv Komplexní pozemkovéé úpravy, kdy ty jejich cucky budou spojeny na jednom místě do velkého lánu. A pokud mají dostatek vlivu a to oni často mají, dostanou to někde, kde se bude stavět a cena vzroste... celý příspěvek >
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 3.12.2016
Já je mám dýl, ještě v době, kdy u nás nebyly k sehnání jsem sehnal z Německa a od té doby přesévám. Když mi nějaký chutná, schovám si semena a pokud vidím, že ta rostlina má požadované vlastnosti (u "neodrůd" nemáte jistotu shody v potomstvu) tak si... celý příspěvek >
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 2.12.2016
Co jsem v důchodovém věku nemám problém se k troubě dostat.
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 23.11.2016
Já mám nejraději Acorny pečené - rozpůlím, vydlabu semena, trošku přisolím, pak pocukruji krystalem a do "misky" dám kousek másla. Poté peču v troubě až změkne. Napřed přikrytou, ke konci odkryji. Až je hotová tak do té prohlubně dám kousek medu a... celý příspěvek >
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 21.11.2016 Obsahuje fotku
Pěstuji na poli - letos z přímého výsevu - mimo některých muškátových. Na fotce zprava do leva - zadní řada - Hubbard Winter Blue, Hubbard Winter green, zelené hokkaido a Mamuška (dovezená z Ruska, deklarováno jako moschata, ale evidentně je to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika