Příspěvky uživatele - 134.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakon, 17.11.2016
Fialová je jen na fotce, nevím proč. Zkusím to vyfotit ještě jednou.
Co to je za strom?, 17.11.2016
Podle majitele stromu prý tak vypadají všechny.
Jakon, 16.11.2016 Obsahuje fotku
Dnes poslední obrázek - výsledek pěstitelského snažení. Jakony jsem vyryl, část ostříkal hadicí a nafotil. Pokud budou nějaké dotazy, rád zodpovím - i na SZ
Co to je za strom?, 14.11.2016 Obsahuje fotku
Nevíte, co by to mohlo být za listnatý strom?
Bob polní, 14.11.2016
Bob polní by mohla mít firma Morseva
Bataty, 14.11.2016
Předevčerem jsem telefonoval do fy. Bramko Semice, dodávají batáty do Globusu, tvrdili mi, že jejich dovoz z Portugalska je Covington. Přitom mají fialovou slupku a bílou dužninu. Asi nemá cenu se tím moc zabývat, spíše budu pěstovat to co půjde v... celý příspěvek >
Bataty, 31.10.2016
Tu s fialovou dužninou mám od pěstitelky z Brna, původně ji má snad z Německa, fialová slupka a bíla dužnina je z Globusu, dovoz Portugalsko, myslím, že teď je zrovna zase mají. Ty portugalské mi rostly asi nejlépe.
Bataty, 31.10.2016 Obsahuje fotku
Pár fotek z letošní sklizně batátů. Sklizeno ze záhonu 9 m2 cca 20 kg hlíz ke konzumaci. Malé dostaly slepice.
Bataty, 29.10.2016
Ony ty rostliny brzy na jaře mohou být použity pro nařezání dalších řízků. Pokud se začne včas, množství rostlin, které se dají získat je velké.
Jakon, 20.10.2016 Obsahuje fotku
Po dalších x měsících - koncem září je porost docela vysoký - i když jsou pěstitelé, kteří mají i vyšší
Seti kořenove zeleniny v září, 19.9.2016
Stihne vyklíčit, a na jaře hned začne kvést - tak se to pěstuje na semeno.
Pěstování lilku (baklažán), 12.7.2016
Když jsou zralé tak jsou skoro nejedlé, semena jsou tvrdá - musí se sklízet dokud jsou nezralé. V momentě kdy zastaví růst dají se sklízet. Jak začnou dozrávat a vybarví se a pokožka přestane být lesklá - je nejvyšší čas. Chce to trochu cviku.... celý příspěvek >
Co mi žere lusky bobu a hrachu?, 9.7.2016
Já bych vsadil na křečka. Přesně tak mi sklidil hrách a bob, pak poničil kukuřice a pustil se i do červené řepy. Kdyby nebyl chráněný tak bych na něj nalíčil past na potkany za 24,90 že železářství s kouskem klasu kukuřice, a pak ho někde zakopal. Je... celý příspěvek >
Jakon, 8.4.2016
Jde to, podle mě je lepší uříznout ten výhon ale nechat na kaudexu dolní část alespoň s jedním párem listů - vyžene to pak 2 výhony z nichž se dají vypěstovat nové rostliny. Já to zakořeňoval ve vodě. Chvíli to trvalo, ale nakonec pustily kořeny... celý příspěvek >
Jakon, 7.4.2016 Obsahuje fotku
A takhle vypadají jakony po téměř 2 měsících
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika