Příspěvky uživatele - 146.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Miscanthus (Sioux), 16.9.2013 Obsahuje fotku
Květo, u nás dnes zataženo ale jinak asi jasno. Už, už,už to skoro bude..."poupě" je opravdu velmi tmavé a listy se krásně zabarvují.  Takže to asi bude co má být. Fotka nic moc, nějak se mi nedařilo vyfotit ale co myslíte, je stejné jako... celý příspěvek >
Psidium, 13.9.2013
Do rašeliny ?! Koukla jsem do chytré knížky a pan Šamla píše o Psidiu: "Zemina: nevyžaduje zvláštní složení půdy. Má býti výživná, propustná, dobře drenážovaná. Substrát v nádobách by měl mít toto složení : 2/3 dobré zeminy, 1/3 kravského hnoje,... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 11.9.2013
Souhlasím s Lídou... je to řimbaba.  Ta fotka nic moc ale jestli se vám zdá že má jiné květy, tak můžete mít plnokvětou řimbabu.
Co je to za rostlinu?, 10.9.2013
Petúnie velkokvětá, třepenitá, nízká (Petunia hybrida grandiflora superbissima nana)
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 10.9.2013 Obsahuje fotku
Mám asi 25 kultivarů dlužich. Žlutolisté opravdu na slunce nemůžou, jen zeleno a červenolisté. A to ještě ne na polední úpal, jednu obyčejnou červenolistou kterou mám třikrát, jsem dala na místo kde je odpolední slunce (od 13h až do večera) a přes... celý příspěvek >
Copak je to za rostlinu?, 9.9.2013 Obsahuje fotku
Možná stejný, možná jiný... ale taky se tohohle "zvonkozmetka"  v denivce nedokážu zbavit
Sázení okrasných trav na podzim, 9.9.2013
Jestli je to opravdu nutné tak bych ho přesadila. Vyrýt s pořádným koř. balem malý trs nebude takový problém... sama jsem minulý týden hýbala s loňským Miscanthusem kterému jsem našla lepší místo. Přesazuji i v létě... hlavně když je čas a... celý příspěvek >
Zeleninový reaktor. Může to fungovat?, 8.9.2013
Aha, zase další reklama na akvaponický skleník, to už tady ale bylo . Nechápu jak by to v našich klimatických podmínkách mohlo fungovat. A kdo si může dovolit vytápět v zimě skleník? Obětovat třeba třetinu místa ve skleníku pro ryby. O finanční... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 7.9.2013 Obsahuje fotku
Rajče  "bujných tvarů" a čertovo rajče .
Papriky - 2013, 7.9.2013
Pěkné , to máte z jedné rostliny?
Rajče Ildi, 6.9.2013
Oni by Vám nejspíše nic neodepsali, jako mě
Rajče Ildi, 5.9.2013
A já mám Ildi od Seva Seed a mám je už třetí rok (stejný sáček) kulatá
Jaký stromek na domu?, 5.9.2013
Mě to přijde dotaz od hosta xxx.xxx.19.99 jako vtip. Když Vám kytky k srdci nepřirostly a nechcete koukat na práznou zed... co tahle místo pěti thůjí (5x) si koupit velkoplošný plakát s motivem rostlin?
Sklizeň rajčat 2013, 3.9.2013 Obsahuje fotku
Dnes jsem sklidila poslední várku Šejků - plíseň bramborová už je i u nás ale skoro vše stihlo dozrát. Ze šesti rostlin jsem postupně sklidila "2,5 lavóru rajčat", na kila to nevím ale takhle plně zatížený mohl mít k deseti kilčům.
Určení rostliny, 3.9.2013
Líčidlo jedlé
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika