Příspěvky uživatele - 146.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Orientovaná sadba česneku, 3.10.2013
Ale nespěchejte... ještě je spousta času. Sází se až bude dlouhodobě teplota půdy pod 9C. Ještě k té orientované sadbě... letos jsem dávala nové jahody a našla jsem, že je dobré vést řádky směr S - J, prý je o 30% větší úroda (oproti Z-V). Psali... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 2.10.2013
Evo, já to nepopisuji schválně páč jsem sama neznalec ...ty čtyři stejné žíhané to by mělo být Sweet Dumpling, zelená je Lunga, dlouhá to je zapomenutá přerostlá cuketa Tapír, jedna máslová, 2 nebo 3 béžovožluté jsou Melonette a ta velká žlutá... celý příspěvek >
Miscanthus (Sioux), 1.10.2013
Já už vymyslela jak se tam podívat... příměstským vlakem a pak 8km na kole. Ono s batůžkem na zádech jsem alespoň limitovaná v nákupech .
Prosím co je to za larvy?, 1.10.2013
To bude nějaká mnohonožka... blíže si to netroufnu určit.
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 1.10.2013 Obsahuje fotku
Moje úroda, je oproti té vaší Mirku, spíš pro zasmání  ale měla jsem většinou jen jednu rostlinu od každého druhu kvůli místu. Ještě se tam pár mrněk sluní... co s nimi? Jinak také děkuji Pavloj za semínka
Rajčata plodící brambory, 1.10.2013
Takže je to ze semínka? To budou semínka vyvažovat zlatem... a pomalu bych ani nevěřila že v tak malém květináči vyrostou brambory i rajčata
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 1.10.2013
Vyfotte mi ji každou zvlášt, zeptám se Vám u odborníků na dlužichy
Výtěžnost fazole, 1.10.2013
Jestli to byla otázka na mě, tak Poděbrady. V pátek jsem sklidila další várku... opět asi tolik co na fotce.  Dneska ráno tady byl šedivák (ale jen trochu) fazolky zatím drží... ještě na nich i trochu zůstalo.
Česnek z hypermarketu k sázení?, 1.10.2013
Já bych si nic takového na zahradu nedala... přitáhnete si s tím hádátko nebo nějakou jinou hrůzu a na desítky let to máte na zahradě bez česneku. Myslím že pan Kozák stále ještě sadbu prodává, u nás v zahradním centru (Parkon) jeho sadbu také... celý příspěvek >
Určení rostliny, 23.9.2013
Tipnu si Alocasii. A spodní strana listu je nafialovělá? Jestli ano, mohla by to být Alocasia wentii.
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 19.9.2013
Uvidíme jak se Ginger Ale u mě vybarví... má místo kde je v létě slunce asi od 16hod. Jako cimprlíny jsou i u mě žlutolisté, s první jsem hýbala několikrát než jsem našla správné místo pod smrkem kde má jen trochu ranního slunce... chřadla, chřadla... celý příspěvek >
Miscanthus (Sioux), 19.9.2013 Obsahuje fotku
Jéé Květo vy jste nějaká srandistka... Afrika, Ghana, Kaskade, China, to se vůbec nedá koupit . V e-shopu to nikdo nemá, jedině zahradnictví které je daleko na kolo a šílené spojení busem i vlakem (Ctěnice). Vyštourala jsem fotku M. Rosi...... celý příspěvek >
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 18.9.2013 Obsahuje fotku
Já jsem to v pondělí opět nevydržela a koupila si čtyři nové krásky...
Výtěžnost fazole, 18.9.2013 Obsahuje fotku
Maxidor keříčková, zaseto na konci července na prázdné místo po česneku. Celý sáček 60semínek (ale myslím že jich tam bylo víc). Dnes jsem sklidila první várku, ještě zůstalo na rostlinách hodně zelených a malých... snad ještě dojdou. A dneska k... celý příspěvek >
Jak zničit hluboko zavrtané larvy?, 17.9.2013 Obsahuje fotku
Myslela jsem že chroust už skoro nejni k vidění... není to jeho menší příbuzný choustek letní? Toho máme na zahradě taky ale ještě jsem si nevšimla že by kvůli nim něco zašlo a to jich tady o teplých letních večerech lítají mraky.  Na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika