Příspěvky uživatele - 146.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zásilková zahradnictví, 2.9.2013
Máte někdo zkušenost se zahradnictvím trvalky-hybs.cz z Neratovic?
Lilkoviště, 1.9.2013 Obsahuje fotku
Takže je to vyřešené, jen co něco doroste bude... pizza s lilky a slaninou . Mirku, taky že mě bylo líto do nich říznout. Prodlužovala jsem dobu popravy jak to jen šlo... vyleštila jsem je na focení, nafotila s aranžmá i bez, zvážila (žádný neměl... celý příspěvek >
Lilkoviště, 1.9.2013
No to nejni vůbec špatný nápad s tou pizzou , dáváte je jen "vypocené" nebo je třeba lilek osmažit? Taky dělám domácí pizzu...
Lilkoviště, 1.9.2013 Obsahuje fotku
Sklizeň na dnešní oběd
Pochlubte se květinami, 31.8.2013 Obsahuje fotku
...ještě pár ze dneška
Neznámá kapradina, 31.8.2013 Obsahuje fotku
Opět prosím o identifikaci kapradiny, byla v květináči s jinou koupenou a povedlo se mi je úspěšně rozdělit...
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 28.8.2013
Děkuji Lído, to je přesně ono . Tahle tráva se každému moc líbí a možná ted ti kdo ho u mě viděli, shání Miscanthus purpurascens... protože na zahradě u Renaty je fakt moc pěknej
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 28.8.2013
Já musím mít zase něco extra . Jsem vzala baterku a šla jsem se na ten můj "miscanthus" podívat. Listy jsou ostré - zadrhávají v ruce. Celá rostlina je už 2metry vysoká, loni na podzim šla do oranžovočervena (nemám vyfocené), květy se nepamatuji... celý příspěvek >
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 28.8.2013 Obsahuje fotku
Pane Josefe, mrkněte co to mám za Miscanthus já , koupila jsem ho totiž loni  jako purpurascens. Nepřijde mi že by byl hodně výběžkatý (spíš hodně křehký - lámou se mi stébla) a barvu ted má krásně bronzovou.
Pochlubte se květinami, 27.8.2013 Obsahuje fotku
Děkuji...
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 27.8.2013
Širší než Miscanthus a více než 2m... tak to asi bude Arundo donax, mrkněte někde na fotky (je i se žlutě nebo bíle panašovaným listem).  A ten robustus máte jak daleko?
Co to roste na zahradě?, 27.8.2013
Je to líčidlo jedlé... zjistila jsem že pro něj nemám využití ale ptáčkům chutná
Okrasné trávy - mám je ohraničit?, 27.8.2013 Obsahuje fotku
Jen malou poznámku... Pennisetum je lat. jméno pro dochan, jinak souhlas s panem Josefem.
Pochlubte se květinami, 26.8.2013 Obsahuje fotku
Mě se letos co se týče kytiček, povedly trávy (alespon si to myslím), ono taky na nich nejni moc co pokazit . Stinná část zahrady hodně utrpěla, musela jsem se rozloučit s polovinou host (nemoc) a poloprázdno nejni moc na focení
Lilkoviště, 26.8.2013
Aaaa co mě blbnete , tohle je fotka Mirka, toho Mirka co má tak rád cizí kočky ale esli víte co je to za odrůdu, můžete klidně odpovědět i vy Mirku
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika