Příspěvky uživatele - 146.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nákup semen pro pěstování zeleniny, 23.10.2013
Já to nějak nechápu... píšete zahrádkář začátečník, tak proč se chcete zbytečně zdržovat pěstování vlastních semen? Chápala bych to u rajčete nebo papriky ale na co u zelí, mrkve, petržele... když sáček stojí 10-15Kč ?
Miscanthus (Sioux), 20.10.2013 Obsahuje fotku
Košíček nééé , už tak jsem vypadala dost podivně když mě z batohu čouhaly trávy a oprašovala jsem jimi ve vlaku strop . Ale sehnala jsem jak Chinu, Ghanu, tak i pravou Calamagrostis brachytricha. Dvě mini hosty a dvě luxusní dlužichy Vienna a... celý příspěvek >
Dlužicha - Heuchera - trvalka nejen do polostínu?, 20.10.2013 Obsahuje fotku
Odborník bylo možná trochu nadnesené i když... určovala to paní která má internetový obchod - dlužichy a hosty. Na foru kam jsem dávala fotky se jako odborník jeví... já sama jsem si tipla jen Marmalade kterou mám, jinak nejsem schopná rozlišit jemné... celý příspěvek >
Trvalka s tmavočervenými listy, 17.10.2013
Vše už bylo napsáno... tak snad jen Sedoulek "Niger" je temně purpurová "travička". Pěkná je i červená bazalka i když je to letnička.
Co to kvete?, 15.10.2013
Těsně vedle Renato ... takže druhý pokus, co Hedychium (gardnerianum?)?
Co to kvete?, 15.10.2013
Moc pěkné , je to nějaký druh Helikonie, že?
Podzimní červeň - ale co to je?, 15.10.2013 Obsahuje fotku
Ambroň západní u nás v zahradnictví...
Pochlubte se květinami, 14.10.2013
Já jí mám polostín, spíš stín ale soused jí má také (řekla bych i stejný druh) a jemu roste i na dopoledním slunci v předzahrádce. Vysoká je do 50cm a jinak nic speciálního ode mě nevyžaduje, tedy kromě podzimního vyndání a jarního zasazení. Určitě... celý příspěvek >
Podzimní červeň - ale co to je?, 14.10.2013
Tak já si tipnu ještě tu dvojku... to už jsem tedy musela zapátrat ale s vaší nápovědou to jde... co třeba kříženec Je... dec   zv... ý?
Podzimní červeň - ale co to je?, 13.10.2013
1) že by Am...ň  zá... í?
Pochlubte se květinami, 11.10.2013
Ano, Arisaema ringens (s tímto názvem jsem jí koupila), o něco výše je vyfocená ještě s květem.
Pochlubte se květinami, 10.10.2013 Obsahuje fotku
a máme tady podzimní barvy...
Lilkoviště, 7.10.2013 Obsahuje fotku
Přidávám fotku posledního lilku... Carlson. Měla to být raná výnosná odrůda -ha, ha . Zaplodil jako poslední, má jeden plod, který se ani pořádně nevybarvil (stále nafialovělý a druhá strana bílá)...tak mě naštval, že lilek pujde na kompost a sáček... celý příspěvek >
Jack Dunckley The Italian Job - určení květin, 7.10.2013
První a poslední fotka mě připomíná Včelník moldavský.
Co je to za květinu?, 3.10.2013 Obsahuje fotku
Dávám hlas pro Asarinu . Jsou i bílé Thunbergie  ale podle listu tipuju Asarinu. Mám ji doma s růžovým květem, listy má trochu plstnaté a měkké (alespon tento druh).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika